Vyberiem si ťa. Zakaždým. Dokonca aj  v tých dňoch, kedy som unavená a smutná, keď sotva zdvihnem svoje telo z postele. Dokonca aj v to ráno, kedy sa mi nič nebude dariť, keď budem piť pomalými dúškami kávu a myslieť na teba.

Vyberiem si ťa, aj keď budeš ďaleko odo mňa, aj keď sa budeš hnevať a budeš urazený. Napriek tomu ti vždy nájdem miesto v mojom byte a pobozkám ťa večer na tvár. Poviem ti, že ťa milujem.

Vyberiem si ťa dokonca aj v tých dňoch, keď si ty nevyberieš seba. Keď si povieš, že dnes budeš niekým iným, nebudeš chcieť byť sám sebou. No ja si ťa vyberiem. Lebo poznám tvoje pravé ja.

Dovoľ mi, aby som bola blízko pri tebe. Aby som ťa mohla objímať a bozkávať. Budem sa o teba starať, aj keď budeš ďaleko, aj keď budeš blízko. A podporím ťa tak, ako len môžem. Nikdy nedovolím, aby si bojoval s tvojimi démonmi sám.

fotolia.com

Vyberiem si ťa, aj keď si nemyslíš, že si pre mňa najvhodnejším mužom. No ja viem, že si. Keď budeš o sebe pochybovať, zostanem vedľa teba, budem ťa povzbudzovať a veriť ti. Budem ťa milovať aj v tých najtemnejších dňoch.

Vyberiem si ťa aj vtedy, keď spolu nebudeme súhlasiť. Dokonca aj vtedy, keď sa budeme spolu hádať, pretože to znamená, že nám na sebe záleží. Budem ťa milovať bez ohľadu na hnev, ktorý budem na seba alebo teba niekedy cítiť.

Budem sa o teba starať, aj keď bude tvoje srdce ďaleko.

Moja láska nezmizne len preto, že budeme na seba nahnevaní. Viem a verím, že budeme bojovať spoločne. Budeme unavení, vyčerpaní, frustrovaní ale budeme ľudskí. Budeme mať emócie a budeme cítiť. Cítiť našu lásku.

Vyberiem si ťa v najlepších dňoch aj najhorších nociach. V takých prípadoch, kedy budeme zabúdať, aké krásne je naše spojenie duší. Budem ťa kontaktovať, keď budem ďaleko.

stocksy.com

Budeme si pripomínať všetky dobré veci, aby sme na ne nezabudli. Budem ti hovoriť, že ťa milujem dovtedy, dokým tomu sám nebudeš veriť a dokým to bude pravda.

Vyberiem si ťa aj vtedy, keď budeme mať pochybnosti. O nás. O našom vzťahu. Dokonca aj vtedy, keď budeme obidvaja váhať a premýšľať, či ide naozaj o lásku.

Viem, že sme omylní, nedokonalí a aj vďaka tomu ťa budem stále milovať. Bez ohľadu na to, čo tento svet bude o nás hovoriť, budeš navždy môj.

Vyberiem si ťa.

Každý jeden deň si vyberiem teba.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.