Poznám ten pocit, ten pocit prázdna. Bezsenné noci a nespavosť či budenie sa v noci. Keď ti ľudia prídu do života a ako duchovia zmiznú. Prečo si snáď nevyberú? Buď tam buď alebo odíď už navždy. Nesleduj ako žijem či ako vyzerám, prestaň sa zaujímať. Viem, aký to je pocit, keď ide stres na teba zo všetkých strán. Myslíš si, že na toto nemáš, pretože je toho veľa. Štve ťa celý svet a na nič nemáš náladu, no napriek tomu sa zdáš byť v pohode, pretože je jednoduchšie sa usmiať a tváriť sa, že všetko je fajn. Nechutí ti jesť, ale nemáš depresiu. Ticho sedíš a premýšľaš.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Vieš čo chceš, vieš čo potrebuješ, chceš spať, lebo si unavená, ale chceš pracovať. Hľadáš hocičo, len aby si sa cítila nažive. Chceš byť chvíľu sama. Chceš nájsť to niečo čo ti chýba. Poznám to, ten pocit, že zrazu akoby sa ti všetko rozpadlo pred očami. Iní sú šťastní alebo možno len tak pôsobia, darí sa im to ako aj tebe. Akurát, že ty si svojím spôsobom šťastná. Vieš čo chceš, ale pritom máš pocit, že všetko je rovnaké, ale pritom vôbec nie je. Občas ťa naháňajú spomienky. Inokedy máš prázdno. Vravíš si či toto niekedy skončí alebo či to už skončilo a ty si privolávaš tento pocit, lebo chceš niečo cítiť. Prejde to, alebo snáď to už prešlo.

Zobraziť celú galériu (2)
Zdroj: unsplash.com
Každý jeden z nás ľudí s niečím alebo niekým bojuje. O vzťahoch ani nehovorím. Buď si  zadaná s kávou, fitkom alebo niečím, čo z teba robí osamelú, ale silnú feministku. Vieš si predstaviť vzťah, lásku ale musí splniť nejaké tvoje hranice.

Si náročná, ale aj to len preto, že poznáš svoje sny. Vieš milovať a nechceš nenávidieť. No napriek tomu nie si bezcitná. Snažíš sa byť ľudská. Dokonca aj vtedy, keď vieš, ako veľmi ti niektoré veci ublížili, ty sa snažíš im pomôcť. Si len zvláštna. Chceš sa vrátiť v čase, zažiť niektoré dni znova…. I keď tí ľudia tu už nie sú. Zmenili sa. Ty si sa zmenila. Je to v poriadku. I keď viem, že občas by si si priala vrátiť sa v čase a byť tak šťastná ako v tie letné dni.

Chýba ti? Nie. Chýba ti len tá osoba , ktorá tam bola „vždy“ pre teba. Tá osoba, ktorá ťa milovala. No nemyslím si, že láska je zničiť človeka, ktorého milujeme. Možno každý z nás ju chápe inak. Prajem ti, aby si bola šťastná zas a znova. Viem, že ty to praješ mne, ale vieš ako nikto nerád dáva ruky preč od dobrého jedla. Pre teraz len musíš pracovať na sebe. Ísť si za svojimi snami. Veriť v seba. Stať sa lepšou osobou. Verím v teba a som tu pre teba. Raz budeš vďačná a pochopíš, že všetko sa deje pre niečo.

Zobraziť celú galériu (2)
Zdroj: unsplahs.com
Ževraj to bolí, vidím len tvoje oči plné sĺz. Dnes vravím nepustím si ťa znova tam, kde si bol, nedám ti tu permanentku do môjho srdca. Videla som pravdu cez jazvy. Videla som bývalých partnerov snívajúc o sebe, pretože si nás láska zapamätala. Dnes, keď sa pozerám spätne na teba nemôžem povedať, že ma už nepriťahuješ, že nie si „sexy“ a podobne, pretože by som klamala, pretože niečím si ma dávno zaujal. Niekedy sa pýtam seba či prídeš…..

Boli sme ako dva svety, no len sme sa zraňovali a niekedy sa pýtam seba či ta to vážne mrzí alebo to len tak hráš. Tá slečna už ti nepatrí…. Sen alebo nočná mora či ako ju to voláš. A ak ťa bude chcieť iná, tak ver mi jej sa nikdy nevyrovná. Viem, že ťa nedokážem nenávidieť, za to, že si mi zlomil srdce. Dnes som iná….