Nie je jednoduché byť vo vzťahu, no nie je jednoduché byť ani single. Ako všetko na svete, aj single život má svoje výhody a nevýhody.

Mnoho nezadaných žien často rieši otázku, či ešte niekedy nájdu vzťah. Myslia si, že nie sú hodné milovania. Tak veľmi sa snažia a napriek tomu sú samé. Ak sa niekedy cítiš rovnako, čítaj ďalej.

Teraz sa upokoj, spomaľ a mysli len na seba. Si tak veľmi rozpoltená, že nevidíš to hlavné. Si nádherná, ambiciózna, snažíš sa pracovať/študovať, vieš sa postarať o rodinu, každého utešíš a máš okruh priateľov, ktorí sú úprimní.

Máš toto všetko a napriek tomu spochybňuješ to, či ťa niekto dokáže milovať? Spochybňuješ svoju vlastnú hodnotu?

Pozri sa na ľudí, ktorí sú v nešťastnom vzťahu len preto, pretože sa boja byť sami. Ty taká nie si. Všimni si ľudí, ktorí sú v nefungujúcom vzťahu, pretože sa im nechce hľadať niečo viac. Ty taká nie si. Zaregistruj ľudí, ktorí vo svojich vzťahoch podvádzajú, pretože sa boja riešiť problémy a neradi komunikujú. Ty taká nie si.

Pamätaj si, že tam vonku na teba niekto čaká. Práve si kladie rovnakú otázku a dúfa, že ťa nájde.

Si hodná milovania a každá časť tvojho tela túži po láske. Tomu sa neubrániš – pravej láske neujdeš. Tá si ťa nájde, no bohužiaľ, niekedy jej to trvá pár rokov. Ver tomu, že keď budeš vo vzťahu s mužom, budeš cítiť pravú lásku. Teda, ak to bude pravý muž.

Ak sa k tebe bude správať s rešpektom, s úctou, ak ťa bude každý deň milovať, ak sa bude vedieť pre teba obetovať, ak budete rovnocenní, ak bude k tebe úprimný a čestný, vtedy si môžeš byť istá, že je to ten osudový muž. Pri ňom sa budeš cítiť milovaná každú chvíľu.

Dokým však takého muža nenájdeš, môžeš sa občas cítiť zmätene a nemilovane. Nikdy však nesmieš zabudnúť na to, že si vzácna a na dobré veci sa oplatí počkať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.