Pexels/Maksim Goncharenok

Určite sa tu nájde mnoho žien, ktoré zažili prázdninový či dovolenkový flirt. Ten sa odchodom prirodzene aj skončil. Nájdu sa však aj také situácie, kedy sa ním absolútne nič neskončilo. Práve naopak. 

I napriek tomu, že túto situáciu ani jeden z vás neplánoval, ona sa vyvinula akosi sama. Nevinný románik postupne prerástol do citov, neskôr do lásky a vzťahu. Je to v poriadku, stáva sa to. O to viac je dôležitejšie a aj náročnejšie správne sa s týmto typom vzťahu vysporiadať. Nielen ty, ale obaja.

V tom prípade ťa možno častejšie prepadá otázka, či a ako budete vedieť s partnerom fungovať na diaľku, čo to prinesie a či to bude vôbec možné. Diaľka nie je strašiak, no takýto vzťah je predsa v mnohom iný. Niekto ho zvládne, iný to zas časom vzdá.

Čo je však podobné alebo rovnaké, je skutočnosť, že v každom vzťahu by mali existovať určité pravidlá a hranice. Záleží preto aj v tomto prípade len na vás dvoch, ako si ich nastavíte a dokážete sa podľa nich aj riadiť.

Vzťah na diaľku je možný, ale vyžaduje si omnoho viac takej inej pozornosti. V čom spočíva a na čo by ste sa mali s tvojou polovičkou v tomto prípade zamerať, keď ste sa rozhodli skúsiť to spolu aj napriek vzdialenosti?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating