Každý z nás sa občas nechá inšpirovať pri výbere toho správneho outfitu. Či už je to cez pinterest, rôzne módne blogy, módne stránky alebo cez instagram. Ja osobne bývam často prekvapená z top influenceriek, ako dokážu zachytiť ten správne moment a vznikne z toho nádherná fotka. V kaviarni, na módnych eventov, na ulici….. Nie je to ale určite jednoduché. Fotiť sa medzi toľkými ľuďmi a vždy sa snažiť vypadať čo najlepšie.

A preto som sa spoločne s Luciou Žofčíkovou, ktorá je veľmi talentovaná fotagrafka rozhodli, vyskúšať fotenie a tiež malý youtube backstage z fotenia na ulici v centre hlavného mesta Bratislavy. A môžem vám povedať, že to prezliekanie a hľadanie správneho miesta, aby sme nemali na fotke iných ľudí alebo autá bolo trošku náročné. Ale my sme sa nedali zastaviť. A fotili napríklad aj v garáži nákupného centra. Pretože keď má človek vášeň pre niečo čo ho baví a pri čom sa cíti šťastný, môžu vzniknúť s tým správnym pozadím aj takéto nádherné fotky.

Snažila som sa vyberať také kúsky oblečenia, ktoré sa dajú ľahko kombinovať a tiež aby ich väčšina z nás mala vo svojom šatníku. Ako je napríklad rifľová bundička, károvaná košeľa, jednoduché džínsy…..

 

IGNORUJEM modelku na fotení (challenge)

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.