Instagram/grlwithbangs
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Odmietať milovanie večer môže mať veľa dôvodov. Vôbec sa nemusíš báť toho najhoršieho – zvyčajne za to môže únava a vyčerpanie. Pokiaľ to muž nechce večer, skús ho prehovoriť ráno.

Ako sme už v minulom článku písali, najlepší čas na posteľné aktivity je 45 minút po zobudení.

Ranné nežnosti dokážu zachrániť vzťah a ešte omnoho viac. Dokážu ho posunúť na iný level, pretože keď si s partnerom užijete hneď ráno, máte jednu aktivitu z „to do listu“ splnenú a môžete sa uvoľnení venovať iným veciam.

Večer sa nemusíš stresovať a ani tvoj partner, že sa mu nechce, pretože ste to stihli ráno a tak vám zostane čas na poriadny kúpeľ, varenie jedla na ďalší deň, čítanie kníh, hranie spoločenských hier alebo môžete ísť skôr spať, ak ste unavení.

Keď sa s frajerom pomiluješ ráno, nabudí vás to. Budete mať omnoho viac energie, než v bežný deň, kedy ste to takto nerobili. Odrazu budete výkonnejší, do práce sa budete tešiť a navzájom sa budete viac milovať.

Taktiež vám to pomôže spáliť nejaké extra kalórie, preto si niekedy môžete dopriať raňajky v reštaurácii alebo v kaviarni. Veľmi dobré a poriadne kalorické. Ak nie si ranné vtáča, určite budete stíhať cez víkendy, kedy môžete spomaliť a venovať sa jeden druhému. Spoločné raňajky, dobrá káva a rozhovor s partnerom minimálne raz do týždňa posunie váš vzťah dobrým smerom.

Ranný s*x je neskutočný aj v tom, že obaja máte dosť sily na to, aby ste vydržali dlhšie, preto môžete striedať viac polôh, vyskúšať niečo nové a nebáť sa experimentovať. Ideálny čas na to, aby ste odhodili všetky zábrany. Na čo budete v práci, zavalení povinnosťami, spomínať?

Jedine na to, ako sa každý deň ranným milovaním zlepšuje váš vzťah a rastie vaša láska.  

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating