Unsplash/Andrey Zvyagintsev

Aj teba pred spaním prepadne myšlienka na to, že si na dne? Možno sa ti nedarí v práci, vo vzťahoch alebo jednoducho strácaš životný smer. Ráno vstávaš a netešíš sa na to, čo ti nový deň prinesie. Ak si sa v tomto našla, nasledujúce slová sú pre teba.

Zdá sa ti, že sa na teba všetko valí a ty nevieš prečo. Je to tvojou vinou? Alebo máš len také nešťastie? A bude vôbec niekedy lepšie? Množstvo otázok ti víri hlavou a s každou jednou sa cítiš viac a viac nešťastnejšia a slabšia.

Všetko, čo potrebuješ, je vedieť iba 2 veci: nie si v tom sama a je to úplne normálne.

Nikto to nedáva rád najavo svetu. Všetci ukazujú len svoje šťastie a vzostupy, chvália sa tým najlepším. Ale ver, že za každými zavretými dverami sa niekedy niekto trápi. Aj človek, o ktorom sa zdá, že má všetko šťastie sveta. Totiž, život je o šťastných chvíľach rovnako, ako o tých nešťastných. Musí existovať istý balans, inak by to nešlo.

Dobre vieš, že smiech striedajú slzy a po každej búrke vyjde slnko. Na to svoje si musíš iba počkať. No nestrácaj nádej v tom, že sa to tak nikdy neudeje. V tvojej hlave sa dokážu zrodiť naozajstné zázraky. Ak to budeš teda naozaj chcieť. Je len na tebe, či svojmu smútku naplno prepadneš alebo s ním budeš bojovať. No ak to neskúsiš, nezistíš, aký krásny vie život byť. Daj zbohom negativite a hľadaj len to dobré. Potom sa to na teba nalepí samo.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife