Predstavte si, že by ste svoj gril dokázali v okamihu premeniť na wok, autentickú pizza pec, dokonalú platňu na steaky, panvicu, otočný ražeň na mäso či rúru na prípravu lahodných koláčikov. A teraz si predstavte, že toto všetko je naozaj možné – s jedinečným grilovacím programom Weber Gourmet BBQ System.

Jediný gril, množstvo príslušenstva a prakticky neobmedzené možnosti prípravy jedál, tak vyzerá grilovačka 21. storočia. Vďaka rozmanitosti systému GBS sa totiž z grilu stáva kulinárske centrum, ktoré dokáže oveľa viac než len pripraviť tradičné kuracie prsia či mäso na hamburger. Tajomstvom je grilovací rošt s vynímateľným stredom, ktorý vďaka celému radu kompatibilných doplnkov otvára doteraz netušené možnosti.

Grilovací rošt GBS® je vhodný pre kotlíkový gril s priemerom 57 cm aj pre veľké plynové grily Spirit®, Genesis® a Summit®. Doplnky sú rovnaké, takže ich môžete používať na uhlí aj na plyne, pri bežných aj výnimočných príležitostiach, a nezáleží, či má vaša rodina radšej polievku, pečienku alebo štrúdľu. Isté je, že keď raz inovatívnu grilovačku vyskúšate, nekonečnému množstvo možností podľahnete a váš gril vás bude lákať používať všetky doplnky znova a znova.

 

Weber® Gourmet BBQ System – NEKONEČNE VEĽA MOŽNOSTÍ

 

1 STOJAN NA HYDINU GBS®

Hydina je vďaka integrovanej miske šťavnatá a plná chuti. Naspodku je priestor na zeleninu, ktorá sa s hydinou varí. Dá sa použiť aj na pečenie chleba, koláčov a pod.

2 KAMEŇ NA PIZZU S DRŽADLAMI GBS®

Doprajte si originálnu chrumkavú taliansku pizzu priamo z horúceho grilu. Kordieritový kameň dosahuje vysokú, rovnomernú teplotu, takže korpus na pizzu pripravíte rýchlo a navyše zostane chrumkavý.

3 VAFLOVAČ/SENDVIČOVAČ GBS®

Raňajky, obed, večera – nový vaflovač a sendvičovať poskytuje množstvo možností. Na jednej strane môžete upiecť akýkoľvek druh vaflov a druhá strana slúži na opečenie sendvičov.

4 LIATINOVÝ HRNIEC

Liatinový hrniec s pokrievkou, v ktorom môžete pokrmy dusiť a variť. Liatina dokonale a rovnomerne absorbuje teplo z dreveného uhlia aj plynu a umožňuje v hrnci aj pečenie.

5 PANVICA GBS®

Výborná na lievance, omelety a grilovanú zeleninu. Na liatinovú panvicu sa nič nelepí a teplo sa po povrchu rozvádza rovnomerne.

6 GBS® EBELSKIVER

Urobte svoju rodinu šťastnú pomocou grilovacej pan­vice Ebelskiver. Ulahoďte jej mäsovými guličkami, koláčikmi, soufflé alebo malými omeletami.

7 GBS® WOK

Zdravý a chutný ázijský štýl varenia na grile, vhodný aj na fritovanie hranoliek, na polievky alebo na chilli con carne. Panvica wok je skutočne multifunkčná.

8 GBS® SEAR GRATE

Tento liatinový, nelepivý rošt opeká mäso sprudka a vy si tak môžete vychutnať šťavnaté steaky, kotlety či karbonátky. Vytvára na mäse klasickú grilovaciu mriežku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.