Je ťažké sa znovu zamilovať. Úplne ťa chápem, rešpektujem a zároveň podporujem, že sa nesnažíš za každú cenu hneď zamilovať a nájsť si niekoho na pár chvíľ. Úplne podporujem to, že potrebuješ čas pre seba a že chceš prežiť niečo sama. 

Po toľkých sklamaniach, skúškach a skúsenostiach chceš jednoducho spoznať viac samú seba a nedokážeš sa len tak zamilovať. Ver mi, že je to to najlepšie, čo si mohla urobiť. Netreba byť s niekým neustále. Sama som sa o tom presvedčila, keď som sa minulý týždeň rozprávala o tom s mojou priateľkou. „Keď tak nad tým rozmýšľam, nikdy som nebola sama so sebou. Od svojich 15 rokov som bola neustále s niekým vo vzťahu. To je asi dôvod, prečo som neustále chcela pred niečim utekať, bola som nervózna a nevedela som, kto som.“

Zlomená. Stratená. Vraj opustená.

Je úplne v poriadku, ak nás láska sklame. Ako inak by sme si ju vedeli vážiť? Ako inak by sme ju zažili? Obdivujem ľudí, ktorí vydržia byť sami so sebou, ktorí sa chcú viac spoznať a nechcú sa len tak bezhlavo vrhať do vzťahov, ktoré by aj tak nemali budúcnosť. Jediná osoba, s ktorou budeš celý život si ty, to si pamätaj. To, že si nezadaná neznamená, že nie si žiadaná, pekná alebo chcená. Je to tvoje rozhodnutie, ktoré musí každý akceptovať.