Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Dokonalý partner sa ťažko hľadá, pretože taký neexistuje. Môžeš nájsť len muža, ktorý bude perfektný presne pre teba. To však neznamená, že nebude mať chyby – no budeš ho milovať aj napriek tomu.

Keď ti priateľ v posteli dopraje uspokojenie hneď, nenechaj ho odísť. Je málo mužov, ktorí nie sú pri milovaní sebeckí a myslia aj na partnerku. Dosiahnuť pre ženu nefalšovaný vrchol je zázrak, preto je muž, ktorý sa o to snaží okamžite, poklad.

Keď sa ťa priateľ v posteli opýta, čo máš rada a čo nie, nenechaj ho ísť. Je skvelé mať chlapa, ktorý berie do úvahy aj názory polovičky. Nebude ti robiť to, čo ti je nepríjemné, no viac sa zameria na to, čo ti spôsobuje blažené pocity.

Keď sa s tebou partner po vašich posteľných radovánkach bude túliť, poriadne si ho stráž. O romantike vieme, že je skôr ženská, než mužská, preto je ojedinelé nájsť muža, ktorý zostane po milovaní v posteli a dokáže sa žene venovať aj potom, čo dosiahol svoje.

Nemysli si, že pri výbere partnera je dôležitá iba láska. Musí tam fungovať aj súhra tiel, duší a názorov. Pokiaľ sa k tebe muž nespráva v posteli pekne, no skôr je na teba hrubý, myslí len na seba a robí veci, ktoré sú ti nepríjemné (aj po tom, čo si mu to povedala), nie je to ten správny.

Pamätaj si, že muž, ktorý ťa bude skutočne milovať, urobí všetko pre to, aby si sa aj v posteli cítila krásna, príťažlivá a uspokojená. Pre neho nebude podstatný jeho pôžitok a slasť, on si bude užívať to, keď bude u teba vidieť, že nič nehráš a vrchol si dosiahla prirodzene.

Takého muža nenechaj nikdy odísť a poriadne si ho stráž. Život ti už nemusí dať druhú šancu na to, aby si podobného spoznala.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.