Život sa so mnou veľmi kruto zahral, keď mi dal možnosť milovať ťa a vzápätí mi ťa vzal. Prázdnotu v srdci mi naplnili slzy. Pochopila som, že nahmatať tvoju ruku v tme je už viac nemožné. Nič mi po tebe neostalo. Len jazva na duši a otázka v hlave. Prečo?!

Keby som vedela, že je to naposledy…

…zahľadela by som sa na teba tak ako nikdy doteraz a ako už nikdy viac. Snažila by som sa zapamätať si ťa. Prechádzala by som očami po tvojej tvári a skúšala nemyslieť na to, že ju vidím naposledy.

Vnímala by som tvoj dych. Tvoj pomalý pokojný dych, ktorý ma toľkokrát uspával. S hlavou na tvojej hrudi som mala zakaždým pocit, že môj život je krajší než si zaslúžim. Tak rada som počúvala tlkot tvojho srdca, ktoré nikdy nepotrebovalo slová. Vždy dalo najavo všetky pocity a emócie, ktoré nemohli ostať naďalej skryté. Keby som vtedy vedela, že je to naposledy, tak by som si na teba aspoň na chvíľu zložila hlavu. Nechala by som sa unášať tým príbehom, ktoré by mi tvoje srdce stihlo vyrozprávať a len so slzami v očiach a stiahnutým žalúdkom by som prijala jeho koniec.

Sunday nights with you ❤️ @carleighelise @g

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Keby som vedela, že je to naposledy…

…prstom by som sa dotkla tvojich pier. Prešla by som po nich pomaly ukazovákom a pobozkala ťa. Tak ako nikdy doteraz, a tak ako nikdy viac. Neviem či by tvoje pery nechutili po mojich slzách, ale s istotou viem, že najťažšie v tej chvíli by bolo prestať ich bozkávať. Priala by som si, aby ten bozk trval večne alebo aby aspoň na chvíľu zastal čas a ja som si ho mohla vychutnať.

Keby som vedela, že je to naposledy…

…všetko by bolo inak. Ja by som bola iná a ty by si bol iný pre mňa. Rozmýšľala by som nad každým slovom, ktoré by vyšlo z tvojich úst. Chcela by som si zapamätať to ako rozprávaš. Aby som vždy v ušiach mohla počuť tvoj hlas. Aby som nemusela len snívať o tom ako mi šepkáš do ucha, ako ma hladkáš po tvári, ako ma bozkávaš na čele… Aby si bol v mojich spomienkach navždy so mnou.

Lebo keby som vedela, že dnes sme spolu naposledy, tak by som chcela, aby aspoň jeden kúsok teba ostal so mnou. Vo mne.

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Keby som vedela, že je to naposledy…

…tak by som to asi nezvládla. Puklo by mi srdce a vyplakala by som si oči. Nezvládla by som povedať ani zďaleka to všetko, čo by som ti povedať chcela. Nevedela by som sa ťa vzdať. Nevedela by som ťa opustiť.

A preto… Keby som si mala vybrať, tak by som to radšej vedieť nechcela.  

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.