pár na Vianoce

Máme po druhej adventnej nedeli a najkrajšie sviatky sú tu čo nevidieť. Už vieš, kde a ako stráviš sviatky s partnerom? Máte dohodnutý nejaký romantický pobyt? Ak ste si nestihli objednať hotel či chatu, poradíme ti, ako sa s frajerom na Vianoce a Nový rok plnohodnotne zabaviť aj doma.

koncom septembra sme ti radili, že je najvyšší čas vybavovať pobyty na Silvestra. Ak si ale neposlúchla ani to a s tvojou drahou polovičkou napokon zostanete doma, dáme ti 4 užitočné rady, kde a ako stráviť sviatky s partnerom.

sviatky s partnerom pod stromčekom
zdroj: Unsplash/arthurbrognoli

Ako tráviť čas doma

Hoci sa ti to nemusí zdať, no doma dokáže byť najväčšia zábava. S partnerom si tam dokážete užiť úžasnú vianočnú atmosféru a pohodu, ktorá sa len tak niekde nevidí a nezažije. Veď sa aj hovorí, že všade je dobre, no doma je najlepšie.

Napríklad, navarte si spolu večeru, napečte a popri tom si udržiavajte hladinu šťastia pomocou vianočných kolied. Zabudnite na stres a hádky a sústreďte sa iba na seba a na spolu strávený čas, ktorý je tak veľmi drahocenný. Budete ako z filmu.

pár na Vianoce doma
zdroj: Pexels/Tima Miroshnichenko

Silvestra a Nový rok doma dokáže byť tiež veľmi očarujúci. Zahrajte si spoločenské hry, pustite si sviatočné rozprávky, pripravte si jednohubky, chlebíky, napečte koláče a opäť si budete užívať spoločný čas osamote. Ak o to ale nestojíte, zavolajte si k sebe kamarátov, s ktorými zažijete ešte viac zábavy.

Choďte na výlet

Ak bude na Vianoce či Nový rok pekné počasie, choďte niekam na výlet alebo na túru. Využiť by ste mohli napríklad zasnežené Vysoké Tatry, ktoré sú v zime ako z rozprávky. Keď nechcete ísť na túru, autom vyjdite rovno na Štrbské pleso a prejdite sa okolo krásneho jazera.

V našich veľhorách si môžeš ale užiť aj ľadový dóm tvorený zo sôch vysekaných z ľadu. Toto umenie si, samozrejme, môžete ísť pozrieť aj počas sviatkov, kedy bude otvorené. Do Starého Smokovca sa taktiež dokážete vyviesť autom a lanovkou zase až na Hrebienok. Ako bonus, budete mať krásne fotky.

rande v zasneženom lese
zdroj: Unsplash/fineas_anton

Sviatočné párty

Ak ste s partnerom spoločenské typy, sviatky si môžete ísť užiť aj na párty. Neboj sa, bude tam skvelá vianočná či novoročná atmosféra, ktorú si perfektne užijete. A vďaka tvojim zvodným tancom sa tam do teba zamiluje ešte viac. Túto možnosť zvoľte v prípade, ak ste spolu krátko. Môžeš tam o ňom zistiť viacero vecí.

Môžete to skúsiť napríklad v bare. Alebo zvoľte súkromnú párty niekde v byte u kamarátov, odkiaľ si odnesiete jedinečné zážitky.

Navštívte rodinu

Ak na Vianoce či Nový rok nechcete byť s partnerom sami, zbehnite k tvojej alebo jeho rodine. Určite sa potešia a s radosťou prichýlia aj vás.

pár pod stromčekom so psami
zdroj: Pexels/Pixabay

Ak sa ale budete cítiť previnilo, že pôjdete iba na večeru, skúste tam vycestovať už ráno a prespite u nich. Pomôžete im s prípravami a nielen, že budete mať krásne zážitky s rodinou, ale aj spolu. A možno sa vo vás zhostí aj určitá dávka nostalgie z detstva, čo vás zahreje pri srdci.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating