Pamätám si presne na ten moment, keď som sa do neho zamilovala. Bola sobota poobede a ležali sme spolu v jeho posteli.

Ležala som na jeho hrudi a pobozkal ma na čelo. V tej chvíli som si pomyslela, že by som tu mohla šťastne a v tichosti ležať navždy.

Potom som sa do neho zamilovala znova a o niečo viac. Bolo to keď ma vzal do baru medzi jeho kamarátov a predstavil ma ako svoju priateľku. Potom ma chytil za ruku a celý svet vedel, že patrím práve jemu.

elitedaily_kristencurette_thingsunsaid-800x400foto: elitedaily

Zamilovala som sa do neho vždy znova a viac, keď na mňa pozrel jeho modrými očami, keď som videla tú iskru a túžbu v jeho očiach a cítila som sa ako jediný človek na svete, ktorý mu môže splniť jeho sny. Ako keby som bola tá jediná vec na svete, ktorá ho drží pri živote.

Zamilovala som sa do neho znova a o niečo viac, keď som sa pred ním prvýkrát ukázala v starom tričku a šortkách, strapatá a bez mejkapu. Pozrel na mňa a povedal, že som krásna. A ja som vedela, že to myslí vážne.

Zamilovala som sa do neho znova a o niečo viac vždy, keď mi prezradil nejaké tajomstvo, keď so mnou plánoval budúcnosť, keď mi sľuboval svoju vernosť a lásku.

37574216.cmsfoto: elitedaily

Zamilovala som sa do neho vždy, keď som videla jeho odhodlanie vrhnúť sa do vecí po hlave. Jeho cieľavedomosť ma inšpirovala byť lepšou osobou.

Zamilovala som sa do neho ešte viac, keď ma o druhej ráno učil za Bratislavou, ako sa štartuje z ručnej brzdy. Z rádia hral Coldplay, spievali sme na plné hrdlá a jazdili nočnou krajinou.

Toto sú momenty, ktoré ma robia šťastnou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.