Niekto nájde pravú lásku hneď. Prvýkrát sa zamiluje a vie, že to bude na celý život. Niekto také šťastie nemá a za svoj život zažije vzťahov viac. Nie je to nič zlé, pretože má aspoň možnosť zistiť, čo láska je a čo nie je.

Ako žena by si mala zažiť tieto druhy vzťahov, pretože ťa môžu veľa naučiť.

Ten, ktorý je prvý

Prvú lásku, ešte na začiatku dospievania, by mali zažiť všetky ženy. Táto láska je veľmi jemná, hanblivá a čistá. Títo dvaja ľudia sa nikam neponáhľajú, len sa držia za ruky a sem tam padne pusa. Sú k sebe úprimní a milí. Nerobia si navzájom zlé veci, neohovárajú sa a majú sa naozaj radi.

Ten, ktorý je toxický

V prvom rade – toxický vzťah neprajem nikomu. Avšak, niektoré ženy by si ním mali prejsť, aby zistili, čo si naozaj zaslúžia. Aby vedeli čo chcú a čo nechcú. Aby prestali mužov len využívať a začali sa na lásku dívať inak. Toto všetko ťa tento vzťah môže naučiť. Prináša so sebou veľa bolesti, hádok, no po ňom bude všetko lepšie.

Ten, ktorý je príliš dobrý

Najmä po toxickom vzťahu, ktorý je až príliš zlý, by mali mať ženy vzťah s mužom, ktorý je príliš dobrý. Tento muž pre svoju milovanú urobí všetko na svete, splní jej každé želanie a bude ju rozmaznávať. Keď môžu muži používať vetu: „Si pre mňa príliš dobrá,“ môžu ju používať aj ženy.

Ten, ktorý je posledný

Tento vzťah je pre každú ženu najlepší, pretože je to ten pravý. Vyspelý vzťah, kde sa dvaja ľudia vedia normálne porozprávať je niečo, čo by v dospelosti mala mať každá žena (pokiaľ teda nie je jej prioritou to, aby zostala single). Vzťah s mužom, pri ktorom bude hneď všetko jasné. Tento vzťah bude mať všetko, čo tým predchádzajúcim chýbalo. Bude trvalý, bude mať vybudovanú dôveru a pravdu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.