Možno si myslíš, že po rozchode s milovanou osobou ťa už nikto nebude ľúbiť. No zapamätaj si, že každý jeden rozchod ťa privedie bližšie k osobe, ktorá sa s tebou už nerozíde.

Rozchody sú normálne – ľudia sa menia, nie sú rovnakí a rokmi majú odlišné názory. Ak si sa s niekým rozišla, je to v poriadku, pretože vám to pravdepodobne nefungovalo. Vieš, čo sa teraz stane? Časom si nájdeš človeka, s ktorým to bude fungovať na 100%. Nemusí to byť hneď, možno máš ešte niekoho stretnúť a párkrát zažiť rozchod, aby si si skutočne uvedomila, čo hľadáš vo svojej „osobe navždy“.

Práve tí nesprávni muži ti pomôžu zistiť, aké by si mala mať priority a čo od vzťahu očakávaš.

zdroj: Pexels/Jonathan Borba

Ak ťa rozchod zaskočil, ak si z neho smutná, alebo ak sa trápiš, dobre. Plač veľa, rozčuľuj sa, s nikým sa nerozprávaj, no rob to iba jedno obdobie. Viac nie. Poplač si mesiac, dva, tri…no potom vstaň z popola ako Fénix. Buduj svoje pravé ja dôkladne, aby si bola skutočne skvelou budúcou partnerkou.

Pracuj na sebe, opäť sa zamiluj do života a nemysli na to, prečo si práve teraz sama. Toto sú tvoje posledné roky „slobody“. Neskôr si nájdeš muža, po ktorom budeš túžiť najviac na svete a už s ním prežiješ celý život. Iba teraz máš šancu zažiť všetko, čo si chcela robiť vtedy, keď si bola malá, alebo keď si bola niekedy vo vzťahu a nedalo sa ti. Neskôr prídu povinnosti, rodina, manžel, práca… Častokrát budeš vyčerpaná a unavená. Kedy máš byť šťastná a užívať si život, ak nie teraz?

zdroj: Pexels/Helena Lopes

Samozrejme, aj potom si to budeš užívať, no všetko sa ti zmení a už ani na sekundu nebudeš sama. Vždy budeš obklopená ľuďmi, ktorých miluješ. Teraz máš ideálny čas na to, aby si spoznávala samú seba, spoznávala svet okolo seba a zistila, čo vlastne chceš.

Časom si uvedomíš, že všetky tie rozchody stáli za to. Pretože všetci muži, ktorí sa s tebou rozišli, ťa priviedli k tvojmu osudovému chlapovi.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.