Aj vy máte také dni, keď sa vám nič nechce a máte zlú  náladu? Myslím si, že ich pozná každá z nás… Inšpirujte sa a skrášlite si ich. Veď my sme tie najdôležitejšie a cítiť sa dobre je základ!

1.Nájdite si chvíľku pre seba
Či už to bude ranná káva, alebo sedenie pri knihe, doprajte si čas len pre seba. Ponorte sa do svojich myšlienok a oddychujte. Tých pár minút, čo budete mimo dosahu iných ľudí, nikomu neublíži.

2.Buďte spontánna
Buďte otvorená novým veciam a nebojte sa zmeny! Nemusí byť všetko podľa vopred určeného plánu. Ukážte aj šialenú časť vašej osobnosti, uvoľnite sa. Buďte nepredvídateľná a zároveň tak neuveriteľne slobodná!

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

3.Usmievam sa, usmievaš sa, usmievame sa
Pozerajte na svet pozitívne. Aj z nepríjemnej situácie sa môže stať zvládnuteľná, stačí sa len pousmiať a nič nebrať príliš vážne. Šírte čaro dobrej nálady aj ďalej, veď aj vám sa lepšie nakupuje, ak sa na vás predavačka usmeje.

4.Obnovte staré kontakty
Ak ste sa už dlho nevideli s vašou starou kamarátkou, spolužiakom, kýmkoľvek, je načase to zmeniť! Napíšte tomu človeku správu, zavolajte mu, zájdite spolu do kina, určite sa budete mať o čom rozprávať. Odreagujete sa, obnovíte priateľstvá a schuti sa zasmejete. Najlepšia bolesť brucha je predsa tá od smiechu.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com
5.Kozmetický salón v pohodlí domova
Urobte si beauty deň – kúpeľ s množstvom peny, pleťová maska, celotelový peeling, manikúra, pedikúra, vlasový zábal…. To je len hŕstka možností. Každá chceme byť krásna, tak si doprajme tú najlepšiu starostlivosť!

6.Urobte si radosť
Žijeme len raz. Táto fráza je síce opočúvaná, no je to pravda. Urobte niečo, čo vás poteší – zájdite na kávu do vašej obľúbenej kaviarne, kúpte si kabelku, po ktorej už dlho túžite, kyticu vašich obľúbených kvetov, niečo sladké, čokoľvek, čo vám vyčarí úsmev na tvári.

7.Relaxujte
Ak sa cítite nesmierne unavená, vykašlite sa na všetko, zabaľte sa do deky, pozrite si váš obľúbený seriál, prečítajte knihu alebo si len jednoducho pospite. Spánok je zdravý a nikdy ho nie je dosť.

Ak sa najbližšie prebudíte so zlou náladou, nedovoľte jej, aby ovplyvnila celý váš deň. Spomeňte si na moje rady, snáď vám niektorá z nich spríjemní a skráti zdanlivo nekonečný deň.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.