Musíš chápať že niektorí ľudia nie sú stvorení na dlhé rozhovory, alebo na držanie ťa pokope, keď sa cítiš ako keby si sa mala čoskoro zložiť, alebo na držanie ťa od rozopínania svojej kože, keď ti je najhoršie. Alebo na odhováranie ťa od samovraždy, alebo na milovanie ťa počas tých zlých momentov tvojho života.

Niektorí ľudia sú stvorení iba na jednoduveché plytké rozhovory a sprosté vtipy, nič viac. A to je v poriadku. Nerobí to z nich strašných ľudí, pretože jednoducho nedokážu zvládnuť takú búrku ako si ty. A to je v poriadku.

pexels.com

Nerobí to z teba zlého človeka pretože nechceš prezradiť všetky svoje energetické detaily svojej hororovej show. Robí ťa to múdrou. Musíš pochopiť, že sú ľudia, ktorí ti nedokážu dať to, čo potrebuješ. To neznamená sú v tvojom živote menejcenní. Musíš iba zistiť, ktorí ľudia sú to, predtým ako budeš sklamaná. A musíš si ich držať blízko seba. Nemôžeš očakávať, že všetci v tvojom živote budú chápaví, neodsudzujúci a otvorení. Ale to je v poriadku.

Pretože nie všetci boli stvorení na šírenie múdrosti a na preberanie dôležitých tém s politikmi. Sú chvíle, kedy od toho závažia musíš vypadnúť. Musíš. Budeš potrebovať konverzáciu o zadku Kim Kardashian a budeš potrebovať debatovať o tom, akej farby sú vlastne tie šaty. Budeš to potrebovať. Takže prestaň odstrkovať tých ľudí a odmietať priateľov. Potrebuješ ľudí, lebo to tu neprežiješ.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.