instagram.com/violeta_mangrinyan

Láka ťa charizma, nespútanosť a adrenalín, ktorý pri takom mužovi cítiš. Chceš byť kráska, ktorá zmení zviera na milujúceho a verného muža. Bad boy nikdy nie je dobrá voľba, tento typ muža, bude pre teba ten pravý.

Zlí chlapci, alebo teda bad boys sú celosvetovo obdivovaní a chcení muži len vďaka svojim hlbokým očiam, ktoré skrývajú tajomstvá a smútok. Ten zvyčajne pochádza z nevyriešenej minulosti, traumy či zlého detstva, ktoré si prežili a teraz to sami nevedia spracovať.

Títo muži sa zvyčajne nikdy neusadia, alebo až na staré kolená, keď sa o nich už naozaj nebude mať kto postarať. Milujú len seba a svoju rodinu a lásku k inej žene si budujú ťažko alebo sa to nemusí stať vôbec. 

Ty však vedľa seba, ale nepotrebuješ takého muža. Aj napriek tomu, že sa ti páčia tí zlí, ktorí vyžarujú niečo, čo ťa láka, ver mi, že tam vonku je muž, ktorý nie je každý víkend s inou ženou, nerobí problémy, no napriek tomu ťa bude lákať dvakrát viac. Ty predsa nechceš nikoho krotiť a neskôr mať zlomené srdce, keď ho prestaneš baviť a odíde za novou, inou.

Normálna žena, správna a milujúca vedľa seba potrebuje jednoducho chlapa s veľkých CH. Takého, ktorý vie čo chce, dokáže si povedať svoj názor, občas buchnúť po stole (len po stole), poriadne pobozkať, ale aj vrúcne milovať a vždy byť oporou. 

Normálni muži majú v sebe trochu z malého dieťaťa, otca rodiny, vodcu, ale aj vášnivého kocúra, ktorý miluje svoju polovičku a nikdy by jej neublížil. Takýto muž sa nepotrebuje predvádzať nezmyselnými bitkami, dokazovaním si niečoho alebo tým, že bude striedať ženy a lámať im srdce, pretože on žiadne nemá. 

Ak sa ti páči nespútanosť a adrenalín, nájdi si muža, ktorí ťa bude milovať. S ktorým nájdete spoločnú adrenalínovú zábavu, ktorý sa bude správať ako pravý muž. Nájdi si niekoho, s kým budeš šťastná, a kto nebude mať potrebu sa predvádzať, tváriť ako drsný chlapec, a kto pri tebe ostane v dobrom aj v zlom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating