Byť slnkom na oblohe plnej mrakov vie byť niekedy poriadne vyčerpávajúce.

„Milé“ dievča je to, ktoré vždy dokáže nájsť niečo pozitívne v každej zlej situácii. „Milé“ dievča je to, ktoré vždy vzdá každému kompliment. „Milé“ dievča je to, ku ktorému si môžete vždy ísť pre radu. „Milé“ dievča je to, ktoré vás vypočuje, porozpráva sa s vami a pomôže vám. „Milé“ dievča je to, ktoré si už budete hádam do konca života pamätať pre jej nádherný a očarujúci úsmev, ktorý vás neraz potešil. Ale, byť slnkom na oblohe plnej mrakov vie byť niekedy pekne vyčerpávajúce a rovnako sú na tom aj tieto dievčatá. Niekedy je ťažké vstať z postele a na všetkých sa usmievať, ak by ste najradšej plakali. Niekedy je zložité zostať pozitívny. A viete, čo je najhoršie? Ľudia majú o týchto dievčatách veľakrát predsudky. Často sú odsudzované za niečo, čo je v skutočnosti úplne inak.

Takže, čo chce každé také „milé“ dievča, aby ste o ňom vedeli?

#1 Nie vždy je hanblivá

Takéto „milé“ dievčatá väčšinou dostávajú nálepku, že sú poriadne hanblivé. Že nikdy by nezdvihli hlas, že nikdy by nikomu neprotirečili, a že nikdy by neublížili ani muške. Pravda však leží niekde úplne inde. Aj keď nie vždy rozpráva, to neznamená, že nemá čo povedať. Má kopu nádherných myšlienok a názorov, len nie každému ich musí vešať na nos.

#2 Je sebakritická

Ak chcete také dievča skritizovať, nech sa páči, poslúžte si. Ale pamätajte, že ona je sama pre seba tým najväčším kritikom. Aj keď sa snaží najviac, ako len môže, aj keď by každému najradšej zniesla modré z neba, vždy je na seba tvrdá. Až veľmi tvrdá.

unsplash.com

#3 Miluje spoločnosť

Hanblivosť a nenávisť voči spoločnosti a rôznym akciám plných ľudí so sebou kráčajú ruka v ruke. Ale ani v tomto prípade nepôjde o pravdu. Vôbec neplatí, že „milé“ dievčatá neznášajú spoločnosť. Aj oni sa veľmi radi bavia, aj oni sú veľmi radi v kolektíve ľudí. A verte, že sú to práve oni, ktoré dokážu každú napätú a trápnu chvíľku premeniť na tú najlepšiu konverzáciu.

#4 Nie vždy je tak optimistická

Ale snaží sa byť. Aj im sa samozrejme stane, že majú zlý deň. Že nič nevychádza podľa ich plánov. Že všetko, čo sa môže pokaziť, sa aj pokazí. Ale dôvod, prečo dokážu takéto ťažké dni zvládnuť je ten, že si vedia zachovať chladnú hlavu a čistú myseľ – a tak vždy prísť s dobrým riešením.

#5 Všetky svoje emócie dáva jasne najavo

Nikdy nemusíte dlho rozmýšľať nad tým, ako sa asi také dievča cíti. Všetky emócie dokáže dať totiž veľmi jasne najavo a cíti celým svojím telom, každou časťou svojej duše. Cíti naplno a cíti všetko. A práve preto ľudia zbožňujú jej spoločnosť. Lebo je bezprostredná, spontánna a nemusí sa na nič hrať.

#6 Záleží jej na ostatných

Svoj záujem nikdy nemusí predstierať – všetko je ozajstné. Záleží jej na ostatných ľuďoch, záleží jej na ich blahu a šťastí. Nechce, aby sa trápili a nechce, aby si ťažkými situáciami prechádzali sami. Tak je tu vždy pre nich. Vždy pripravená každého si vypočuť, poradiť mu a utíšiť ho, ak sa bude potrebovať vyplakať.

#7 Vždy k sebe bude úprimná

Je to jedna z jej najlepších vlastností. Takéto dievča nikdy nebude klamať vás a už vôbec nie samú seba. Vie, že jedine ak bude k sebe stopercentne úprimná, že iba vtedy sa dokážu diať zázraky.

zdroj: elitedaily

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.