Ženy sú v podstate veľmi jednoduché bytosti. Nepotrebujú drahé darčeky, luxusné autá a veľa peňazí. Stačí im pravá láska, priatelia, pozornosť a venovaný čas.

Po týchto 10 veciach túži každá z nás.

1. Úprimná láska

Nezáleží na tom, od koho bude. Či už od priateľov, kolegov, partnera, rodiny alebo domácich miláčikov. Dôležité je, aby bola naozaj úprimná a čistá.

2. Pochvala od rodiny

Uznanie je v živote veľmi potrebné. Každá žena sa tak chce cítiť, pretože ak nie, potom má pocit, že nie je dosť dobrá a nikdy ani nebude. Od rodiny to zabolí najviac.

3. Stabilná práca

Nájsť v dnešnej dobe dobre platenú a stabilnú prácu je ťažké. Preto po nej túži každá žena. Ak by ju mala, nemusela by sa obávať o svoju budúcnosť.

4. Čas na svoje koníčky

Vieš, ako to je. Ráno vstať, ísť do práce, poobede prísť, upratovať, variť, starať sa, plánovať… a čas na koníčky nezostáva. Občas túži každá po tom, aby mal deň o hodinu naviac.

5. Materstvo

V období, kedy to žena pocíti, si kladie otázku, či bude dobrá matka. Nezáleží na tom, ako sa matkou stane. Keď už je to tu, určite by si každá z nás priala, aby bola tá najlepšia.

6. Starostlivosť o seba

Podobný bod ako pri koníčkoch. Starostlivosť o seba je dôležitá, preto by sa minimálne raz do týždňa mala o seba žena dokonale postarať. Pokiaľ sa jej to nedarí, sníva o tom.

7. Cestovanie

Cestovanie ti do života prinesie nový uhol pohľadu, ktorý by si nikde inde nezískala. Aspoň raz za život túži každá z nás po tom, aby sa mohla ísť pozrieť do krajiny, kde ju to najviac ťahá.

8. Pevný zadok a ploché brucho

Alebo aj jesť a nepriberať. Plytké želanie, no ruku na srdce, nie je to tak?

9. Mať veľa energie

Na všetky tie veci, ktoré musí žena zvládať. Za 24 hodín je toho naozaj veľa, preto by si každá priala to, aby mala viac energie a bola rýchlejšia.

10. Byť milovaná

Nie je to podstata všetkého? Milovať a byť milovaný? Základ, po ktorom netúžia len ženy, no všetci na svete.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.