Nehovor mi, že ty o tom nesnívaš. O mužovi, ktorý ti vytvorí atmosféru domova. Zaslúžiš si ju.

Každá žena si zaslúži takého muža. Muža, ktorý jej dokáže, že za to stojí. S ktorým by mala všetko, čo môže mať. Kedy by jej nič nechýbalo. Aj keď by možno nemali príliš veľa peňazí, neboli by chudobní. Boli by bohatí, pretože by mali seba navzájom. To je všetko, za čo sa oplatí v dnešnom svete bojovať.

Keď nájdeš niekoho, pri kom sa cítiš ako doma, nenechaj ho odísť. Zaslúžiš si, aby ťa muž nepodvádzal. Aby sa k tebe správal slušne a nebol hrubý. Napriek tomu, že sa môže zdať ťažké takého muža nájsť, existuje. Je pripravený pre teba a nevie sa ťa dočkať. Verí, že ťa raz stretne a z domu, ktorý pre vás postaví, vytvoríš domov aj ty. Spolu s ním.

Nezáleží na tom, čo bude hovoriť tvoja rodina a priatelia, keď sa na neho pozrieš a máš pocit, že si doma, nevzdaj sa ho.

On je tvoja prítomnosť aj budúcnosť. Len pri ňom budeš mať pocit, že sa poznáte odmalička, hoci to bude iba pár mesiacov.

Už ako malé dievča si rozmýšľala, ako bude vyzerať tvoj vyvolený muž. Pravdou teraz je, že môže vyzerať akokoľvek. Dôležité je, čo z neho bude vyžarovať a či ťa bude ľúbiť. Popálila si sa už veľakrát, no pravú lásku si nenechaj zobrať. Ak tam bude, nezmizne. Bojuj za ňu, aj keď to bude častokrát ťažké. Dúfaj v spoločnú budúcnosť, pretože bude oveľa krajšia, keď bude vybojovaná.

View this post on Instagram

Sunday schmood

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Zaslúžiš si muža, ktorý bude o teba bojovať rovnako. Ktorý sa na teba pozrie a bude vidieť svoju osudovú ženu, ktorý bude cítiť, že ty si tá pravá.

S ním budeš len rásť a zlepšovať sa. V jeho tvári uvidíš len radosť a šťastie. Nebudeš si vedieť pomôcť, no vždy keď sa na neho pozrieš, budeš neskutočne šťastná aj ty. Za to, že si našla domov.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.