Je tu vždy. Keď si smutná, sklamaná, šťastná, keď potrebuješ utrieť slzy či sa zasmiať na vtipoch. No dokáže ti aj vynadať a podporiť. A možno to je práve ten dôvod, prečo som sa rozhodla robiť to čo ma baví. Prečo som začala byť odvážnejšia a idem si sa svojim snom. Je tu jednoducho vždy, keď ju potrebujem.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Každý z nás sa už určite aspoň raz ocitol v situácií kedy nevedel ako sa posunúť ďalej. Jednoducho sa nič nedarí a potrebujete pri sebe niekoho, kto vás chápe. A preto je tu človek nazývaný: ,,Najlepšia kamarátka“. 

brunette, clothes, fashion

pexels.com

No často sa v nich sklameme a potom to veľmi ľutujeme, že sme si nedávali dostatočný pozor čo sme komu povedali. Je pravda, že sme to od neho nečakali, ale aj tak si to dávame za vinu. Je to správne? Prečo sa potom vydávajú ľudia za tých, kto nie sú? Mám mnoho otázok, ale skoro žiadne odpovede. Aj ja som sa sklamala v mnohých kamarátkach, o ktorých som si myslela, že sú tie pravé. Ale zrazu prišla osoba, ktorej dôverujem viac ako sebe samej. Ona sa vysťažuje mne a ja zas jej. Naše témy sú nekončiace a dokážeme sa hodiny rozprávať o veciach,ktorým vlastne vôbec nerozumieme.

Je tu pri mne aj keď ja sama viem, ako moc je to so mnou niekedy zložité. Musí so mnou trpieť dni kedy vstanem hore zadkom. Kedy nemám úžasnú náladu a všetky moje problémy si musí vypočuť lebo ona sama vie, že až vtedy sa uvedomím a prestanem sa ľutovať. A zas naopak so mnou prežíva dni, kedy sa obe správame ako 10 ročné deti a robíme spolu samé kraviny. Prajem si, aby aj naše deti spolu vyrastali a boli tiež také skvelé kamarátky ako aj my dve!

casual, cute, female

pexels.com

Človek, pri ktorom cítiš, že to je ten, ktorému môžeš všetko povedať a nebojíš sa, že to povie niekomu  inému je ten správny kamarát.