Vedela si kedy je na čase prestať sa snažiť. Vedela si kedy prestať so zbytočným snažením. Bolo po všetkom a tvoja snaha už nemala zmysel. V tomto smere si ale nezlyhala, jednoducho bolo po všetkom, ale vaša láska tu ostane navždy.

Bolo to krásne obdobie. Krásne ranné správy, na ktoré si si vedela rýchlo zvyknúť a nechcela si, aby odišli. Všetko malo znova zmysel a tvoj čarovný úsmev opäť dokázal rozžiariť celú miestnosť, pretože on ti ukázal aká si úžasná a ty si tomu verila. Bola si vďačná, že prišiel do tvojho života práve on a ukázal ti, ako milovať samú seba, pretože on ťa miloval presne takú, aká si. Nechcel aby si sa menila, či prestala počúvať Arctic Monkeys, pretože on ich neznáša a jeho šálok kávy je napríklad Post Malone. Nechcel aby si prestala jesť arašidové maslo pretože on na neho mal alergiu, bol presne taký, akého si si vymodlila. Vedel, kedy ťa rozosmiať a kedy len tak sedieť bez jediného slova. Ukázal ti, aká si prekrásna aj keď na sebe nemáš práve najkrajšie šaty ale len jednoduché sivé tričko a tenisky. Videl v tebe jedno z najkrajších stvorení na svete a presne to si potrebovala. Potrebovala si, aby prišiel niekto, kto ti ukáže aká si úžasná aby si sa mohla pustiť ďalšou etapou života.

pexels.com

zdroj: pexels.com

Viem, že je to ťažké a nechceš si pripustiť myšlienku aby bol v tvojom živote len kvôli tomu, aby z teba urobil človeka, ktorý si začne vážiť sám seba. No drahá, bol tu presne preto, preto aby si žena ako ty uvedomila, že je jednoducho úžasná taká aká je. Vedel to a chcel aby si to vedela tiež. Bol to on. On so srdcom, ktoré ti dalo lásku hoc len dočasnú, no vďaka nemu si zistila aká úžasná a jedinečná si. Buď vďačná, že on prišiel práve k tebe.

zdroj: pexels.com

Vaša láska sa niekde zasekla. Nemala pokračovanie. Bol tu koniec, ktorého ste sa obaja tak strašne báli. Vaša láska ale neodišla. Jednoducho prišli problémy, ktoré sa nedali vyriešiť ľahko a tak ste si nechceli ubližovať. Drahá, si úžasná a on s veľkým srdcom, ti ukázal krásu lásky. Ver, že ostane v tvojom srdci pod menovkou „záchranca“, pretože práve on ti pomohol z toho najhoršieho. Obaja ste sa veľmi snažili, no nakoniec ste pochopili, že tieto prekážky neprekonaná ani vaša veľká snaha. Je to v poriadku.

Je v poriadku, že ste tú lásku nechali. Možno sa k sebe vrátite až príde správny čas. Drahá, vaša láska nebola zbytočná. Vaša láska tu bola preto, aby ste si vážili samých seba.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.