Unsplash/Kristina Petrick

Kabelka či ruksak. Je jedno, aký druh tašky obľubuješ, pre nás ženy je to vec, ktorá v sebe nesie celý náš svet. Všetko potrebné i nepotrebné, veci, ktoré nám uľahčujú život či nás zachraňujú v krízových situáciách.

V dnešnom modernom a rýchlom svete musí mať každá žena vždy po ruke tieto nutnosti!

Diár ako každodenná motivácia

Mnoho žien sa bez svojho diára nevie ani pohnúť. Povedzme si úprimne, máme v ňom zapísaný každý náš krok – kam a o koľkej ísť, čo nakúpiť, na čo nezabudnúť. Je potvrdené, že viac motivujúco na nás pôsobí, ak je tento diár pre nás vizuálne atraktívny a prehľadný. Núti nás to splniť každú úlohu, ktorú si do neho zapíšeme.

Záchrana pre telo

V dnešnej rýchlej dobe občas zabúdame na vlastné telo a nedoprajeme mu toľko dobrého, ako by si zaslúžilo. Stres má veľký vplyv na náš psychický aj fyzický stav a preto musíš mať po ruke niečo, čo ti dodá energiu a posilní imunitu. Mimoriadnej obľube sa tešia bylinné, ovocné a zeleninové shoty, ktoré v malom množstve obsahujú dávku vitamínov potrebných pre zdravie.

Do pozornosti dávame ayurvedské super shoty značky VEEN, ktoré sa od statných líšia tým, že spojili organické šťavy práve s ayurvedskou vedou o zdraví tela, mysle, duše a ich spoločnej harmónií. Na výber máš 4 produkty – shot na posilnenie mysle, na energiu, na detoxikáciu a na imunitu.

Tieto shoty zakúpiš v dm drogérii alebo cez rozvoz na premiumbrands.sk.

Kozmetická taštička ako pomocníčka

Must-have každej ženy. Správna kabelka musí mať svoju mini verziu v sebe. Taštičku, ktorá obsahuje veci, ktoré nás zachránia v správnej chvíli. Napríklad, ak bežíš na rande po dlhom dni v práci.

Medzi 3 povinné zložky patrí flakón s obľúbeným parfémom, korektor na zakrytie tej vyrážky, ktorá sa musela ukázať práve dnes a zmatňujúce papieriky, nech sa neligoceš ako vianočná guľa. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife