Instagram/donda_kawa, Instagram/peterzakovic, Instagram/tvmarkizaofficial

Ak by si hľadala jej instagramový profil, už by si ho, žiaľ, nenašla. Spolu s partnerom Filipom Šebom sa rozhodla, že sa zo sociálnej siete obaja stiahnu. Dôvodom je to, že aj oni dvaja sa stali terčom vydieračov.

„Mrzí nás táto situácia. Necítime sa safe, a preto s Filipom odchádzame z Instagramu. Dúfam že nás pochopíte,“ napísala Emma vo svojom poslednom príspevku. Screenshot tohto vyjadrenia urobila Dominika Kavaschová, ktorá s Emmou súcití a veľmi dobre vie, ako sa cíti.

zdroj: Instagram/donda_kawa

Vo videu sa dvojica prihovorila fanúšikom a priznali sa, že ich fotky už dokonca na internet unikli, o čom sa sami presvedčili.

„Chceli by sme vám povedať o niečom, pre nás nie úplne príjemnom, čo sa momentálne deje a v akej situácii sme sa ocitli. Dnes už o tom hovorila aj Dominika, aj Zdenka, preto sme sa rozhodli, že o tom povieme aj my,“ uviedla Emma v úvode.

V rozprávaní ju vystriedal Filip. „Jedná sa totiž o to, že niekto neznámy nás kontaktoval, že sa nabúral medzi naše súkromné účty, že stiahol všetky dokumenty, všetky fotky a podobné materiály. Začal sa nám vyhrážať, začal nás dokonca vydierať, aby sme mu niečo zaplatili, aby to proste nedával von. S čím, samozrejme, vôbec nesúhlasíme, ale čo je najhoršie, tak my sme sa už aj presvedčili, že to vonku je, a preto by sme radi upozornili na to či už vás alebo ostatných,“ dodal na záver.

Pozri si Emmino a Filipove vyjadrenie

V súčasnosti je posielanie intímnych a nahých fotografií pomerne bežné, preto by si si mala dávať obzvlášť pozor, komu takéto snímky ukážeš a pošleš. Inak sa môže veľmi ľahko stať, že sa dostanú do nesprávnych rúk.

Ak sa nechceš stať obeťou vydieračov, vezmi si z vyššie spomínaných Sloveniek príklad. A ak ťa už niekto náhodou kontaktoval, určite nemlč a nepristúp na jeho podmienky.

Zdroj: Instagram/donda_kawa, Instagram/emmadrobna, Facebook/Brano Kostka

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News