Instagram/katyperry

Pre prvorodičky môže byť prvých pár týždňov po pôrode náročných, kým si zvyknú na nové povinnosti. Speváčka Katy Perry priviedla na svet svoju prvú dcérku v Auguste a portál Hollywood Life prekvapil správou o tom, že speváčka sa prestala po pôrode aj holiť.

36-ročná speváčka to sama priznala v poslednej epizóde speváckej súťaže American Idol. Po vystúpení Cassandy Coleman prezradila, že ako čerstvá mamička nemá veľa času, preto sa prestala aj holiť. Jej vystúpenie jej však spôsobilo také zimomriavky, že chĺpky na jej nohách narástli hneď o pár centimetrov.

To hneď skontroloval aj jej prísediaci kolega. Katy nemala problém, hneď vyložila nohy na stôl a on musel skonštatovať, že má naozaj pravdu a jej nohy sú chlpaté. Portál Hollywood Life uviedol, že táto epizóda bola nahrávaná ešte na jeseň, kedy bola speváčka naozaj čerstvou mamičkou.

zdroj: YouTube/ Entertainment Tonight

Momentálne si Katy Perry spolu s Orlandom Bloomom a ich dcérkou Daisy užívajú rodinnú dovolenku v Santa Barbare. Aj keď sa snažila ukryť pod rúškom, paparazzi fotografi ju zachytili.

Je úplne prirodzené a normálne, že žena po pôrode sa musí venovať najmä svojmu bábätku a iným povinnostiam. Na ďalšie veci jej čas neostáva, no povedzme si úprimne, určite sa ani tebe nechce holiť pravidelne a keď sa nikam nechystáš, niekoľkodňové strnisko si necháš aj ty sama.

Tu si môžeš pozrieť vystúpenie Cassandry, z ktorého mala Katy zimomriavky.

Zdroj: Hollywood Life

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News