instagram.com/katherineschwarzenegger, prattprattpratt

S krásnou novinkou sa v pondelok podvečer pochválil obľúbený herec Chris Pratt spolu so svojou manželkou Katherine, dcérou Arnolda Schwarzeneggera. Kate na svet priviedla ich prvé bábätko.

Dvojica si svoje súkromie pomerne dosť stráži a len veľmi zriedka nájdeš v ich profiloch nejaké spoločné fotografie. 30-ročná spisovateľka a 41-ročný herec sú svoji od júna minulého roku, pričom sa vzali približne po roku randenia.

Ide o priam ukážkový vzťah, pretože len rok po svadbe sa tešia z nového prírastku, pričom o tehotenstve ani jeden z nich nehovoril, ani nepridával žiadne fotografie. Jedine Chriss raz urobil výnimku, kedy na svojom príbehu zverejnil fotku, na ktorej už Kate mala veľké brucho. Vďaka šikovným fanúšikom sa táto snímka zachovala, no na ich oficiálnych profiloch by si ju hľadala márne.

Obaja ale pridali rovnakú fotku svojho prvého dieťatka. Katherine na svet priviedla dievčatko, ktorej vybrali meno Lyla Maria Schwarzenegger Pratt. Dvojica sa z nového prírastku veľmi teší a radujú sa aj fanúšikovia. Chrisovi za dve hodiny pribudol jeden milión lajkov. Šťastným rodičom blahoželáme a dievčatám prajeme veľa zdravia! 🙂

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News