Akokoľvek sa budeš snažiť, karma ti to vráti.

Je úplne jedno koľkokrát si to oľutovala, spravodlivosť si ťa nájde a len vtedy skutočne oľutuješ to, čo si urobila.

Dodnes neviem dôvod prečo si to urobila. Nerozumiem tomu na čo to bolo dobré. Dosiahla si tým niečo? Cítila si sa lepšie keď si to urobila? Tešilo ťa prizerať sa bolesti iných?

Neznášam ľudí ako si ty. Ľudí, ktorí si neustále potrebujú niečo dokazovať. Ľudí, ktorí majú svoje osobné problémy ale neriešia ich, vybíjajú si svoju zlosť a smútok na iných. Ľudí, ktorí sa tvária akoby boli tí najlepší na svete, no opak je pravdou. Ty a tebe podobní ste odpadom, bezvýznamí, nevyrovnaní, úbohí ľudia.

Aj keď to bolo už veľmi dávno, vždy keď ťa vidím, spomeniem si na to. Kedysi som sa bála stretnúť ťa ale teraz sa karta obrátila. Zmenila som sa, som silnejšia ako som bola predtým, čo sa o tebe povedať nedá. Teraz keď ťa stretnem skloníš hlavu a tváriš sa previnilo, robíš zo seba chúďatko ale ty dobre vieš že si to urobila dobrovoľne a myslím že aj s veľkou radosťou.

zdroj: pexels.com

Stále sa hnevám a nedokážem ti odpustiť ale myslím, že by som ti mala za niečo poďakovať.

Aj keď si prajem aby sa to nikdy nestalo, z malej časti ti za to ďakujem. Vďaka tomu som sa dokázala zmeniť. Nie preto že by so mnou bolo niečo zle, ja som bola úplne v poriadku, to ty si tá ktorá potrebovala pomoc. Ak si myslíš že ma to zlomilo tak sa mýliš. Posilnilo ma to viac ako teba.

S odstupom času to vnímam inak, pretože ja som dospela, som vyrovnaná sama so sebou, narozdiel od teba. Dúfam že raz príde ten deň keď si uvedomíš aký otrasný človek si. A možno ťa to zmení k lepšiemu, uvidíme.

No jedno viem určite…

Ja som si svoju časť odtrpela, teraz je rad na tebe.

Veľa šťastia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.