Karlos Vémola o svadbe

Kráľovská svadba Lely Ceterovej a známeho MMA zápasníka je za rohom. Bývala playmate sa na túto veľkolepú udalosť už pripravuje veľmi dlho. Karlos Vémola na to ale potrebuje iba jeden deň. A to svadobný. Na Instagrame sa pochválil s detailmi. Vieme, kedy a kde sa svadba uskutoční a kontroverzný športovec nám povedal čosi viac aj o svojej rozlúčke so slobodou.

Podľa toho, čo sme už počuli, vyzerá to na udalosť storočia. Karlos Vémola a Lela Ceterová svojou svadbou možno zatienia aj tú kráľovskú. Nebudú tam chýbať jeho obľúbené levy a dokonca kolotoč. Ale bohužiaľ, namiesto veľkého bude iba malý, čo MMA zápasníka sklamalo.

Karlos Vémola a Lela Ceterová
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Karlos Vémola svoje sľuby plní

Zasnúbili sa pred dvoma rokmi, no svadba do roka a do dňa sa nekonala. Na ceste pred oltár im život hádzal polená pod nohy. Aj tú poslednú prekážku však zvládli. Teda, skôr Karlos ju zdolal, a to v sobotu, na zápase proti Jokerovi.

Lele totiž sľúbil, že sa neožení v prípade, keď nevyhrá opasok. Ten ale vyhral a už po zápase sa jeho snúbenica tešila, že si konečne oblečie svadobné šaty. Ktovie, čo ale povie na druhú časť videa, ktoré sa dnes objavilo v stories na Karlosovom instagramovom profile.

Karlos a Lela
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Fanúšičky vyzýva k námietkam

Tým ale nemyslíme, žeby sa bojovník na svoju svadbu netešil. Práve naopak. Ten záver videa myslel iba zo žartu a nevie sa už dočkať, kedy si zoberie svoju lásku a matku ich detí.

Pochválil sa aj s veľkolepými detailmi tejto udalosti. A miesto svadby ťa naozaj prekvapí. Predtým ale Karlos stíha aj rýchlu rozlúčku so slobodou. Tej Lelinej sa teda určite nedokáže vyrovnať.

Karlos Vémola a Lela Ceterová
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

„Vo štvrtok to máme na Občanskej Plovárni. Takže s chlapmi o druhej vyrážame loďou a ideme. Mám dve hodinky na to, aby som urobil poslednú rýchlu rozlúčku so slobodou, pretože obrad je o štvrtej. Tak po druhej hodine sledujte môj Instagram. Bude posledný živáčik za slobodna,“ povedal Karlos Vémola vo videu na Instagrame.

„Dámy, pokiaľ máte nejakú pripomienku k tomu, že sa budem ženiť, tak vo štvrtok po 14-tej hodine máte poslednú možnosť sledovať môj Instáč a niečo tam napísať,“ vyzval fanúšičky s úsmevom na tvári.

Už teraz sa tešíme na ich deň D! Ostáva nám iba dúfať, že Karlos na svadbu nepríde až príliš opitý, aby svojej Lele konečne dokázal nastoknúť obrúčku na prst.

Zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News