Karlos Vémola s rodinou
Instagram/lela_ceterova, Instagram/karlos_terminator_vemola

Milenecká aférka MMA zápasníka, ktorý sa nazýva „Terminátor“, už pomaly utícha. Karlos však teraz opäť prekvapuje. Na svojom Instagrame zverejnil príspevok s veľavravným popisom. Sťahuje sa z Vémolandu. Chce tak u Lely vyžehliť svoj ďalší prešľap alebo ho vyhodila? 

O ženy nemá núdzu

Karlos Vémola má vo vzťahu s Lelou Ceterovou toho na konte viac. Už minulý rok vyšlo na povrch, že svoju partnerku podviedol, kvôli čomu sa rozišli, no zakrátko ju požiadal o ruku.

Lela Vémola s rodinou
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Na konci júla sa zosobášili a pred niekoľkými dňami vyšla na povrch ďalšia nevera MMA zápasníka. Svoju novomanželku mal podvádzať s 18-ročnou herečkou pre dospelých, ktorá pred dvoma rokmi spievala v SuperStar.

Karlos Vémola hľadá nový dom

Pred niekoľkými dňami sa na profile známeho českého MMA zápasníka objavil zaujímavý príspevok.

„Už nám to naše bývanie začína byť trochu malé. Tak už pozeráme a vyberáme, čo by sa nám páčilo. No niečo veľmi veľké pre nás, deti i zvieratá,“ začal Karlos pod fotkou, kde sa pozerá do katalógu s fotkami domov. Bývanie smerom k prírode sa mi začína fakt viac a viac páčiť,“ dodal bojovník na záver s tým, že sa fanúšikov opýtal na ich názor.

Takéto sú reakcie fanúšikov

Reakcie fanúšikov pod príspevkom sú rôznorodé. Niektorí diskutujú o tom, že sa svoju mileneckú aférku snaží u Lely vyžehliť a nepomáhajú mu ani drahé dary. Iní mu seriózne odpovedajú a radia, čo zápasník ocenil reakciou.

„Ja som to tipovala na Cartiera, Dubaj a 100 ruží. A tu sa rieši dom,“ napísala jeden z komentujúcich. „To kupuješ pre tú š**tku alebo doma si žehlíš, aký si p**is?“ súhlasil s ním ďalší.

Karlos Vémola komentáre (1)
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

„Len aby ste tam nebývali sám… Sám so zvieratami,“ napísal fanúšik. „Už nový dom, áno? No výčitky musia byť veľké… Toto domom nevyžehlíte, Lela nie je splachovacia,“ zverejnil ďalší.

Karlos Vémola komentáre (2)
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Tak čo myslíš, snaží sa to Karlos u svojej manželky takto vyžehliť alebo bude v novom dome bývať sám?

Zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News