Instagram/karinnettmom, Instagram/melissahegedus

V nedeľu v poobedňajších hodinách sa narodilo ďalšie celebritné bábätko. Do klubu mamičiek tento raz vstúpila exfarmárka Karin Hegedüs Dvořáková. Fanúšikovia vedeli, že pod svojím srdcom nosí dievčatko, no meno si nechávali s manželom Marekom pre seba. 

Rozhodli sa pre krásne dievčenské meno Melissa. Karin na svojom profile zverejnila zopár detailov ohľadom pôrodu. Keď jej nadránom odtiekla plodová voda, Marek bol na služobnej ceste, a tak išla na príjem so svojou maminou.

Prezradila tiež, že najhoršie bolo čakanie, predpôrodné bolesti a kontrakcie. Napokon to ale všetko zvládla.

zdroj: Instagram/karinnettmom

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

„Akurát som už z boxu na izbe, idem si oddýchnuť a načerpať nové sily. Šla som spontánnym pôrodom, žiadny nástrih,“ prezradila influencerka, ktorá je obľúbená najmä preto, že vždy povie všetko tak, ako myslí.

Počas samotného pôrodu už bol prítomný aj manžel Marek, ktorý stihol doraziť do Bratislavy včas. Ako sám povedal, bol to pre neho skvelý zážitok a je si istý, že chlap by niečo takéto nezvládol.

zdroj: Instagram/karinnettmom

Karin komunikovala na svojom profile už pár hodín po pôrode, takže to vyzerá tak, že všetko je v poriadku. Mnohých ale prekvapila či šokovala tým, čo si pripravila pre svoje novorodené dievčatko.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News