Instagram/karinnett

Začiatkom septembra sa krásnou správou o tehotenstve pochválila aj ex-farmárka Karin Dvořáková. So svojím priateľom Marekom sa veľmi tešia na nový prírastok do rodiny. Poznajú už dokonca aj pohlavie, a o to viac majú radosť z toho, že Karin nosí pod srdcom dievčatko.

Karin je momentálne v 27. týždni tehotenstva a vyzerá čoraz krajšie a krajšie. Tehotenstvo jej naozaj pristane, o čom svedčia aj pravidelné pochvalné komentáre od fanúšikov pod príspevkami na jej Instagrame.

Bývalá účastníčka reality šou Farma sa môže pochváliť aj krásnym bruškom, ktoré rastie jedna radosť. Aj samotná Karin priznala, že na príchod bábätka sa veľmi teší.

zdroj: Instagram/karinnett

„Včera večer som si pozerala tak Instagram a podhodilo mi stránky v tematike 🤱🏻🤰🏻 Musím povedať, že sa extrémne na malú teším, je to obrovský dar, ktorý pochopia len mamičky, všakže. Nič ma tak nezaujíma, len kedy už budeme všetci štyria spolu hahaha 🍀 bude to jedna veľká zábava a se*y mamina,“ podelila sa Karin so svojimi fanúšikmi.

Dievčatám prajeme najmä veľa zdravia a už teraz sa tešíme na viac fotiek. Tak, ako je Karin krásna tehuľka, bude nepochybne aj mamička.

Zdroj: Instagram/karinnett

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News