Sestry Kardashian
Instagram/krisjenner

A je to oficiálne! Jedna zo sestier zo svetoznámeho sesterského klanu je čerstvo vydatou pani. Svoje áno partnerovi Travisovi Barkerovi povedala Kourtney v nedeľu 15. mája v Santa Barbare. 43-ročná Kardashianka a 46-ročný hudobník, pritom už jednu „cvičnú“ svadbu za sebou majú. A ani táto nebude posledná, informuje TMZ.

Kourtney a Travis oficiálne potvrdili svoj vzťah vo februári minulého roka. Ich sociálne siete odvtedy zaplavujú zamilované fotografie. Užívajú si spolu nie len spoločenské akcie, ale aj mnohé výlety. Netrvalo dlho a bubeník prekvapil svoju polovičku romantickými zásnubami.

Na pláži pri tom nechýbalo množstvo ruží, sviečky, a samozrejme, obrovský diamantový prsteň.

Kardashianka je po uši zamilovaná

Aj keď má Kourtney 3 deti s bývalým partnerom Scottom Disickom, nikdy sa za neho nevydala. Pri aktuálnom si už ale jednu svadbu vyskúšala. Len pred mesiacom si lásku sľúbili v kaplnke v Las Vegas. Daný obrad však nebol legálny a tak išlo len o nočný úlet tejto dvojice. Ale na to, aby z nich boli skutoční manželia, dlho nečakali.

Tentokrát sú z nich už oficiálne manželia. To, ako ich svadba vyzerala, by si zrejme nečakala. Nehovoriac o šatách, ktoré si nevesta zvolila!

Romantické zásnuby

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News