Známy herec

Aký paradox! Známy herec, ktorého si môžeš pamätať napríklad ako princa z rozprávky Snehulienka, bol napokon obvinený z kanibalizmu a má aj temnú minulosť. Všetko to do detailov popisuje seriál z dielne HBO – House of Hammer. Ako píše sám na Instagrame, napokon z týchto činov nie je obvinený.

Známy herec obvinený z kanibalizmu

Armie Hammer sa počas svojej hereckej kariéry stal miláčikom žien. Ešte v roku 2021 ale bol obvinený zo sexuálnych napadnutí a kanibalizmu, čo dosvedčuje hneď niekoľko dôkazov. V seriáli House of Hammer prehovorili obete, ktoré ukázali správy, ktoré im písal. Hercovu temnú minulosť popísala aj jeho teta Casey.

Armie pochádza z vplyvnej rodiny, ktorá má väzby s kráľom Karolom či americkými prezidentmi a tiež s ruskými oligarchami. Jeho pradedo počas milovania trieskal svojej žene hlavu. Hercovmu dedkovi sa dokonca prepiekla aj chladnokrvná vražda.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @armasha2023

Nechutné správy priateľkám

Známy herec prelomil mlčanie na začiatku februára, kedy priznal, že ho zneužil kňaz, keď mal iba 13 rokov. A keďže sa so sexualitou stretol už príliš skoro, v dospelosti, chce byť v posteli so ženami dominantný.

Aj jeho bývalá priateľka Courtney Vucekovich tvrdí, že pri sexe používal drsné praktiky, ktoré dokonca presahovali BDSM. Armie prestal akceptovať slovo „nie“ a po milovaní existovali iba modriny, rany a trpká príchuť bezvládnosti.

Niekoľko z jeho obetí dokonca prehovorilo aj v spomínanom dokumente HBO. Toto je niekoľko správ, ktoré im posielal: „Označkujem si ťa, otetujem, oholím tvoju hlavu a tvoje vlasy budem mať so sebou. Odrežem si kúsok tvojej kože a ty mi ho uvaríš.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Armie 💙🔗💚Timmy (@callmedoug_charmie)

Svojim obetiam Armie posielal aj ďalšie šokujúce správy. Prečo za svoje činy nebude pykať?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News