Photo by Sam Manns on Unsplash

Nájsť si kamošku, ktorej budeš veriť, a na ktorú sa môžeš spoľahnúť nie je vždy ľahké. Každá máme iné osobnosti, iné hodnoty, iné názory. No aj podľa znamenia horoskopu môžeš toho o vlastnostiach človeka veľa zistiť. Vieš, ktoré ženské znamenia sú kamoškami, ktoré ťa nikdy nezradia?

Lev

Žena narodená v tomto znamení má rada pozornosť a miluje, keď sú oči na nej. Aj keď vyzerá ako egocentrická osobnosť, svojich blízkych priateľov si veľmi váži. Kamarátka je pre ňu ako sestra, a ak by jej chcel niekto ublížiť, bude za ňu bojovať ako ozajstná levica. Keďže je veľmi zhovorčivá a otvorená, vždy ti povie pravdu do očí. Ak jej na tebe záleží, budeš jej môcť zavolať aj o polnoci a nikdy ťa neodbije. Nech už dostaneš akýkoľvek nápad, s jej podporou môžeš rátať.

Strelec

Žena narodená v tomto znamení je veľmi energická a spoločenská. Navyše aj 100 % úprimná ku všetkým naokolo. Najmä, ak ide o jej dobrú priateľku. Rovnakú dôveru však očakáva od teba aj ona. Čas strávený s ňou je vždy plný pozitívnej energie, preto je v spoločnosti obľúbená. Môžeš veriť, že ona ti bude vždy úprimne priať to najlepšie a ak budeš potrebovať pomocnú ruku, ona ti ju podá.

Baran

Aj žena narodená v znamení Barana povie na rovinu všetko, čo má na jazyku. Preto môžeš veriť, že ťa nikdy nebude zavádzať s klamlivými rečami. Ak sa jej opýtaš na názor, jednoducho ti ho povie. Niekedy to môže bolieť, no vždy to bude pre tvoje dobro. Práve jej sa môžeš  zdôveriť aj s tajomstvami, ktoré si poctivo nechá pre seba. A ak by si za ňou prišla aj s tým najchúlostivejším problémom, bez váhania ti s ním pomôže.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy