Milu Kunis si určite pamätáš predovšetkým z komédií ako Friends with Benefits, Macík, Kopačky alebo Matky rebelky. Väčšinou si zahrala veselú, milú a dobre naladenú postavu. Keď sa k tomu pridal jej atraktívny vzhľad, uverila by si všetkému, čo povedala.

Najnovšie fotky 37-ročnej herečky šokovali o to viac. Strhaná tvár či odrastené vlasy v hroznom stave. Vyzerá doslova ako iná žena. Aj v tomto prípade však ide len o jej herecké zručnosti. Takúto zmenu svojho výzoru musela podstúpiť kvôli role, ktorú získala vo filme Four Good Days.

Pôjde o úplne iný žáner, než sme pri Mile boli zvyknuté. Tento raz si zahrá závisláčku na drogách, ktorá sa neustále snaží uspieť na odvykačke, no bez úspechu. Pomáhať jej bude jej mama, ktorú si zahrala herečka Glenn Close.

Nižšie nájdeš trailer, ktorý ti odporúčame pozrieť, pretože to vyzerá tak, že pôjde o naozaj vydarený film. Svoju premiéru by mal zažiť počas tejto jari, takže dúfame, že sa dostane na Netflix alebo iné platformy. Čo hovoríš na Milu Kunis s takýmto vzhľadom?

Pozri si trailer na novinku, v ktorej si Mila Kunis zahrala. Vyzerá to na fakt super film.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.