Hovorí sa, že za každou ženskou premenou treba hľadať nového chlapa. Myslíš, že to isté platí aj pri chlapoch? Lebo ako inak by sme si mohli vysvetliť podivnú premenu jedného z najkrajších hercov Hollywoodu? 

Bradley Cooper to v posledných mesiacoch nemal jednoduché. Po mega úspešnom filme Zrodila sa hviezda si každý fanúšik prial, aby sa herec dal dokopy so speváčkou Lady Gaga. Veď na filmovom plátne im to spolu tak slušalo a nedokázali od seba odtrhnúť pohľad. Chvíľami sa k tomu aj schyľovalo, no speváčka sa napokon objavovala po boku iného chlapa.

View this post on Instagram

The way she looks at him 🥰 #BradleyCooper #ladygaga

A post shared by Bradley Cooper (@bradleycooper0fficial) on

Ani to ale nezabránilo Bradleyho priateľke, aby si pobalila kufre a odišla z domu. Veď ktorá žena by sa dokázala pozerať, ako sa jej drahý zamilovane pozerá na inú? Modelka Irina Shayk nezvládla nátlak verejnosti a radšej sa pobrala vlastnou cestou.

Bradley Cooper je ale napriek všetkému vzorný otecko, ktorý svoju dvojročnú dcérku Leu vzal do Disneylandu. Na tom by nebolo nič zvláštne, no všetkých prekvapil jeho aktuálny výzor. Z pohľadného fešáka sa stal fúzatý dedo, čo dosť ubralo z jeho sexepílu. My ale veríme, že tento imidž si herec zvolil len kvôli nejakej filmovej role a už čoskoro sa vráti v plnej kráse.

View this post on Instagram

Bradley Cooper took his daughter to Disneyland #bradleycooper

A post shared by Bradley Cooper (@bradleycooper0fficial) on

zdroj: instagram.com/bradleycooper0fficial

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.