Kali s rodinou

Estetické zákroky a plastické operácie sú v poslednej dobe veľmi obľúbené. Pod nôž chirurga si najnovšie ľahla aj Kaliho nádherná manželka Alica. Reoperáciou sa pochválila na svojom Instagrame, kde fanúšikom odpovedala na otázky. 

S manželkou Alicou má raper Kali jedno dieťatko. 3-ročná Nelka je obrovský šibal, čo pravidelne obaja hrdí rodičia ukazujú na svojich sociálnych sieťach. 39-ročný raper dokonca raz prezradil, že namiesto malej tichej princeznej je to skôr „čávo v dievčenskom tele“.

Kali s manželkou a dcérkou
zdroj: Instagram/alicanails

Kaliho manželka sa nechala vylepšiť

Už včera na jej profile pribudla zaujímavá fotka. Je na nej s plastickým chirurgom, ktorý jej splnil sen. Podstúpila totiž reoperáciu prsníkov, keďže s nimi po pôrode a kojení nebola spokojná. To ale nie je všetko. S ďalším zákrokom sa plánuje pochváliť neskôr. 

Práve dnes na Instagrame odpovedala na otázky fanúšikov, ktoré sa týkali zákroku. S tým, ako vyzerajú jej prsia teraz, je náramne spokojná a chystá sa na verejnosti chodiť aj bez podprsenky. A niet sa čomu čudovať!

Kaliho manželka podstúpila zákrok
zdroj: Instagram/alicanails

Tvar a veľkosť prsníkov Kaliho manželka nechala na odborníka. Fanúšikom ale prezradila ešte viac. „Koľko prosím trval zákrok? Bolelo po prebudení? Ja sa stále odhodlávam,“ opýtala sa jedna zo zvedavých dám na jej profile.

„Trošku štipkalo asi pol hodinu po zákroku, ale inak som fit… Chrbát z ležania som cítila, ale keď nájdeš vhodnú polohu, tak to prejde. A keby, dostanete lieky od bolesti, odpovedala Alica. 

Alica s lekárom, ktorý ju operoval

„Samotné prsia trvajú menej, ale keďže ja som zvolila 2 zákroky, tak 4,5 hodiny a vôbec mi nebolo divne po zobudení… Tzv. elegantné prebúdzanie (majú dokonalú anestéziu, ja som tiež mala rešpekt, ale bolo mi vysvetlené, čo anestézia je) a mňa to nebolelo…“ napísala, no o druhom zákroku ešte nič neprezradila.

„Mala som rešpekt z uspávania, ale bolo mi povedané, že to je šetrná narkóza. Keď som sa prebrala, tak som bola ako po prirodzenom spánku,“ doplnila v ďalšej odpovedi.

Kaliho manželka
zdroj: Instagram/alicanails

Čo tipuješ, že si dala vylepšiť ako druhé?

Zdroj: Instagram/alicanails

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News