Kali, Alica a Nelka
Instagram/dezertkalimusic

Bude z neho už onedlho dvojnásobný otecko? Slovenský raper Kali, ktorý patrí k špičke na našej hudobnej scéne, má doma 2 ženy svojho života. Manželka Alica mu na svet priviedla dcérku menom Nela. Tá je na ocka naviazaná, keďže sa Koloman, ako znie jeho krstné meno, o ňu rozhodol naplno starať. Pre Markízu prezradil, že je čas už na druhé bábätko. Má to ale jeden háčik.

39-ročný Kali si už vyskúšal, aké je to byť na materskej dovolenke. Využil čas na starostlivosť o Nelka, aby mohla jeho žena pracovať. Aj keď ju nadovšetko miluje, verejne priznáva, že dcérka mu dáva zabrať.

Hlučná, dominantná, tvrdohlavá, síce poslušná a šikovná, ale drzá (keď si stojí za svojim),“ vyjadril sa na jej adresu na Instagrame. S druhým bábätkom sa teda neponáhľa, aj keď … 

Kali si vyskúšal materskú dovolenku

Toto sme akurát riešili dnes ráno s manželkou, ktorá mi hovorí, že by chcela druhé dieťa. Už je ten najvyšší čas, lebo tento rok budeme mať 40 obaja, takže, ak druhé dieťa, tak čím skôr,“ priznal sa Kali v rozhovore, keď dostal otázku, či by chcel veľkú rodinu. Napriek tomu on s tým nie je na 100 % stotožnený.

Ja sa zasa dostávam do takej fázy, že malinká už začína byť samostatná, už sa sama hrá, už povie, čo chce, čo ju bolí, už to začína byť jednoduchšie, ako keď bola bábätko. Neviem, uvidíme. Možno by som do toho aj išiel, ale možno že je to len o tom, že ja som spohodlnel,“ úprimne sa vyjadril raper. Zdá sa, že sa mu páči aktuálny stav, kedy je už Nelka väčšia a s bábätkom by sa začal ten istý kolobeh odznova.

Bude háčik v tom, že je výchova bábätka pre neho naozaj náročná? Ktovie, či ho krásna Alica, s ktorou sa oženil v roku 2019, nakoniec presvedčí a ich rodinka sa rozrastie.

Nelka je Kaliho malá princezná

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News