instagram.com/dezertkalimusic

Známy slovenský raper Kali publikoval na svoj instagramový profil fotografie spred cca 7 rokov. Z chuti sa zasmial aj jeho hudobný kolega Peter Pann. Lenže ako čas plynul, menili sa aj ostatné veci. Kali už nie je iba kreatívnym umelcom, ale momentálne aj starostlivým oteckom.

Každý z nás si musí prejsť ťažkými začiatkami a umelci tiež nie sú výnimkou. Spoznala by si túto známu hudobnú dvojicu na fotografii spred siedmich rokov?

„Odjakživa sme sa vedeli tváriť drsne,“ zažartoval Kali vo svojom príspevku.

Čas ubieha a ľudia sa tiež menia. Niekedy sa stane, že nám pribudnú aj nejaké tie kilá navyše. Preto sa Peter Pann nebál podpichnúť svojho raperského kamaráta: „A toto čo? Na fotkách sme vždy boli drsňáci. Tam máš ešte toľko kíl, čo ja.“

Kali sa však snaží so sebou niečo robiť, a preto začal cvičiť vo fitku. Rovnako mu môže dať zabrať aj výchova malej dcérky Nelky, ktorá už oslávila svoj prvý rok. Snaží sa jej venovať čo najviac času a sám uviedol, že miluje byť otcom. Do rodinného zázemia rovnako prispieva aj mama a manželka Alica, ktorá sa spolu s Kalim teší na jeho ďalšie koncertovanie. Avšak jeho najväčší fanúšikovia ho budú čakať doma.

Usadiť sa stihol aj producent Peter Pann, ktorý prednedávnom oslávil svoje prvé výročie svadby. Takto mu to pristane s pani manželkou:

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News