instagram/fejbs

Ako inak, ide o hudbu. FEJBS – meno, ktoré rezonovalo v ženskom rape, no posledné roky utíchlo. Jej skladby boli trefné, drzé, presne také, ako to cítila. Jej posledné sklaby však začali naznačovať, že soul je jej bližší ako rap. Skladbou Domov to aj mierne ukázala. Z ničoho nič a po dlhej dobe, Fejbs oznámila predpredaj albumu a dokonca aj novú skladbu, na ktorej jej hosťuje raper Kali.

Aké je to cítiť v sebe pocit viny? Svoje o tom vie očividne Fejbs, pretože nám prináša svoju očakávanú novinku práve s týmto názvom a k tomu ešte pribalila aj spustenie predpredaja nového albumuNovinka „Pocit viny“ v sebe nesie Kaliho featuring, a okrem neho na albume nájdeme aj také mená ako Tomáš Botló, Hellwana či Boy Wonder.

Žánre jej hudby sú rozdielne a už ani nerapuje toľko ako kedysi, ale venuje sa hlavne spevu, čo v tejto skladbe náramne cítiť. Skladba „Pocit viny“ je v princípe o tom, že Fejbs stvárňuje úlohu tej, ktorá sa ospravedlňuje, pričom Kali bol v deji klipu v minulosti zatknutý, po čom sa však stal dozorcom práve vo väznici, v ktorej si Fejbs spytuje svoje svedomie. 

„Nehanbite sa prejaviť svoje pocity, dnes je v móde byť dokonalým a výstredným, ale ten kto ukáže pravé ja, by mal byť obľúbený aj s tou vinou, ktorá je u nás úplne prirodzená. Tým chcem povedať, sme len ľudia a tak to aj ostane, to sa našťastie nemení,“ hovorí Fejbs o svojej novinke.

Čo hovoríš na túto novinku?

Nový album od Fejbs dostal názov práve ARYTMIA a jeho vydania sa dočkáme už prvého októbra!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News