instagram/dezertkalimusic

Kali sa môže tešiť z obrovského úspechu nielen v jeho kariére, ale aj v osobnom živote. Slovenský raper patrí medzi top interpretov na našej scéne a doma má nádhernú rodinku, ktorú nadovšetko miluje. Aj keď sa zdá, že má všetko, predsa ho čaká ešte jedna veľká životná zmena. 

Čoho sa dotkne, to premení na zlato. Na Slovensku je len málo hudobníkov, ktorí dokážu spraviť hit z každého songu či spolupráce. Kali však medzi nich jednoznačne patrí. Všetko, kde sa objaví jeho meno, sa ihneď zaradí do trendov. Len pred pár dňami hosťoval na skladbe u Majselfa, ktorá má už cez 100-tisíc pozretí, a cez 600-tisíc má na konte song Miliónkrát na feate s Martinom Císarom.

I keď v istom období ohlásil svoj koniec, na scéne ostal. A dobre urobil. Množstvo jeho verných fanúšikov jeho hudbu zbožňuje. Tešiť sa môžu aj na 2 nové albumy, ktoré umelec chystá ešte tento rok. Okrem nich pracuje aj na letnom merchi, aký ešte nerobil. S tým sa pochválil na svojom Instagramovom profile, keď dal ľuďom možnosť pýtať sa ho otázky.

zdroj: instagram/dezertkalimusic

Okrem plánovaných noviniek z práce prezradil aj tie súkromné. Už v auguste by sa mal aj so svojou krásnou rodinkou presťahovať do nového domu, čo bude pre nich znamenať nový začiatok. Dom je aj investícia, za ktorú v živote minul najviac peňazí. Ten pocit však určite stojí za to a zaslúži si ho!

zdroj: instagram/dezertkalimusic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News