Verila by si tomu, že ten čas tak rýchlo letí? 15. februára to boli už dva roky, odkedy sa raper Kali stal otcom. Na jeho Instagrame nájdeš viacero fotiek jeho malého pokladu, no v poslednom príspevku prezradil, že dcéra Nelka je úplne iná, než s manželkou Alicou na začiatku čakali. 

„Bavili ste sa počas tehotenstva doma o tom, aké bude vaše bejby? Že ste si ho aj trošku idealizovali? V našom prípade, teda dievča, exteriér sme neriešili, skôr tie povahové vlastnosti. Že to bude princezná, tichučká, nekonfliktná… ako tato a mama. Namiesto toho sa nám narodil čávo v dievčenskom tele, hlučná, dominantná, tvrdohlavá, síce poslušná a šikovná, ale drzá (keď si stojí za svojím) a…no proste kukni druhú foto, naša “princezná“,“ napísal Kali k svojmu príspevku.

Na prvej fotke je so svojou ženou Alicou ešte v období, keď čakala ich dcérku, no naozaj si preklikni na druhú snímku, kde uvidíš pravú tvár ich Nelky.

Ako sama môžeš vidieť, Kali s Alicou sa doma rozhodne nenudia. Ich takmer dva a pol ročná dcérka začína vystrkovať rožky a vyzerá to tak, že sa podala skôr na svojho tata. Na iných fotkách ale vyzerá ako dokonalý anjelik a len ťažko by si povedala, že dokáže aj vystrájať. Každopádne, je nádherná a najdôležitejšie je, že je zdravá a svojim rodičom robí radosť.

Zdroj: Instagram/dezertkalimusic

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.