instagram.com/kaitlyndobrow

Osud hrá s nami niekedy zvláštnu hru a naše životy sa dokážu obrátiť hore nohami doslova z minúty na minútu. Na vlastnej koži to zažila aj 25-ročná Kaitlyn Dobrow. Ako píše portál Unilad, keď mala 18 rokov, museli jej amputovať všetky štyri končatiny, no aj napriek tomu sa nevzdala a rozhodla sa, že bude žiť šťastný a úspešný život.

Začalo to ako obyčajná únava, ktorá sa ale skrývala za vážnejšiu diagnózu. Jedného dňa sa Kaitlynn začali podlamovať kolená a nedokázala sa udržať na svojich nohách, tak išli hneď do nemocnice. To bolo aj poslednýkrát, čo stála na vlastných. V nemocnici odhalili, že dievčina trpí bakteriálnou meningitídou, ktorá sa dostala do krvného obehu a odrezala prúdenie krvi do končatín a kože. V dôsledku toho Kaitlynn prišla o všetky končatiny a viac ako polovicu svojej kože, ktorú jej museli prišiť z nepoškodených miest jej tela.

Začalo sa dlhé obdobie rehabilitácie, zotavovania sa a zvykania si na nový život. Kým väčšina iných ľudí po takomto traumatizujúcom zážitku zanevrie na svoj život, mladučká Kaitlynn sa rozhodne nevzdávala a chcela žiť ďalej. Najväčšiu útechu v tom čase nachádzala v make-upe a líčení. Počas pobytu v nemocnici jej dlhé chvíle spríjemňovali videá s návodmi na líčenie, vďaka ktorým zistila, čím chce byť.

View this post on Instagram

🐶lolololololol 😍

A post shared by Kaitlyn Dobrow (@kaitlyndobrow) on

Kaitlynn sa rozhodla, že sa stane YouTuberkou a aj sa jej to podarilo. Odoberá ju takmer 250-tisíc ľudí a na Instagrame má cez 135-tisíc fanúšikov. Aj napriek tomu, že prišla o ruky, vďaka protézam sa naučila líčiť a viesť bežný život mladej ženy. Jej videá sú inšpiráciou pre ostatných ľudí s ťažkým osudom a sú jasným príkladom toho, že keď sa chce, všetko sa dá, aj keď to na prvý pohľad tak nemusí vyzerať.

Kaitlynn a jej úplne prvé video s líčením

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty