Módny doplnok, ktorý miluje takmer každá žena na tomto svete. Práve dámska kabelka je najdôležitejšia prísada každého dobrého outfitu. Avšak nie je to len hocijaký doplnok, práve ona dotvára celý look, ukazuje preferencie ženy, ukrýva dôležité veci na denné použitie a na každú situáciu. Je jednoducho najlepším priateľom ženy.

Zbierame ich v rôznych farbách, prevedeniach, štýloch, ale niektoré z nás si potrpia aj na jedinečnosť, originalitu a značku. Nie je dôležité koľko ich pravdaže doma jedna žena má. Ide o to, aby ich využila, vynosila a tešila sa z daného kúsku.

Každá poriadna módna maniačka, ale má vo svojej zbierke jednu čiernu, veľkú shopperku, crossbody na behanie po meste, elegantnú listovú na ples a iné akcie, ale po novom aj ruksak či ľadvinku, ktoré prišli pred dvoma rokmi do módy.

Avšak máš vo svojej zbierke aj nejaký unikátny, vtipný alebo celkom nezameniteľný kúsok? Toto sú tie najbizarnejšie kabelky, ktoré sú na jednej strane krásne a originálne, no na tej druhej poriadny výstrelok.

Zaujímavé tvary v podobe všetkého, čo ťa len napadne. Hranolky, donut, pusa či dokonca perličkové kabelky budú dokonalým doplnok tvojho šatníka, ale aj outfitov. Máš aj ty svoju jedinečnú?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.