Je po teplom a krásnom počasí, ktoré sme si užili plnými dúškami a treba sa znovu posunúť do obdobia, kedy budeme musieť vyťahovať teplé svetre, bundy a v neposlednom rade aj kabáty.

Kabáty sú tu s nami už odpradávna, ale najväčší BOOM zaznamenali až minulý rok, kedy sa módni návrhári, rôzne módne domy a následne aj obchody s dostupnými cenami pre bežného zákazníka rozhodli prísť s novými kabátmi. Zaujímavé strihy, farby a vzory, ktoré robia ženy elegantnými a zároveň ich zohrievajú. My máme pre teba top trendy na jeseň/zimu 2019.

Káro

Tento vzor je na obdobie jesene ako vyšitý a to myslíme úplne vážne. Nájdeš ho na nohaviciach, sukniach a dokonca aj na kabátoch. Farebné, čiernobiele alebo strakaté, výber je už na tebe. Ideálne je ak ho využiješ ako gro celého outfitu.

Trench coat

Nie je to tak úplne kabát, ktorý zahreje v pochmúrnom počasí. Môžeme ho vnímať skôr ako plášť, ktorý je úžasný pomocník pri vrstvení. Predĺžené tričko, sveter a trench coat je dokonalá kombinácia. Použiť ho môžeš ako pri elegantnej, tak aj pri casual verzií. Napríklad dokonale k nemu ladia mikiny, ale aj košele.

Kožený kabát

Obdobie fashion weekov sa pomaly blíži ku koncu. Ukázali nám mnoho trendov, z ktorých jeden bol aj koža. Akokoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek je to tá správna voľba. Nemusíš stále kombinovať len koženkovú bundu, ale aj kabát, na ktorom môže byť postavený celý tvoj outfit.

Biela ako ľalia

Tejto farby sa bojí mnoho žien, hlavne pre jej čistotu, ktorú si veľakrát neudrží dlhšie ako pár hodí. Náročné odstraňovanie fľakov od vína či škvŕn od bahna sú práve to, čo nás odláka od túžby kúpiť si tento biely skvost. Avšak za ten risk to skutočne stojí, pretože takýto skvost chce nosiť snáď každá z nás. Tak zahoď zábrany a choď do toho.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.