Instagram/bagarovamonika, Instagram/makhmud_muradov

Monika Bagárová oznámila počas Vianoc smutnú a prekvapivú správu. Rozišla sa so svojím partnerom, MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom. Mach, ako ho fanúšikovia prezývajú, musel kvôli pracovným povinnostiam neraz Moniku s dcérkou Rumiou nechať doma samy.

Kým česká speváčka vyjadrila svoje pocity prostredníctvom svojho Instagramu, otec jej dcérky prehovoril pre portál Extra.cz. Aj keď o tom pôvodne nechcel veľmi hovoriť, uviedol pár vecí na pravú mieru, pretože Monikini fanúšikovia sa do neho pustili a všetko pripisujú za chybu práve jemu.

Povrávalo sa dokonca aj o tom, že by v tom údajne mal byť niekto iný a Mach svoju rodinu kvôli tomu opustil. Toto však zápasník vyvrátil. „Každý nech si myslí, čo chce. Ja viem pravdu. Nikoho som neopustil, nenechal. Všetko sa stalo, ako sa stalo,“ prezradil Makhmud.

Na otázku, či sa cíti vinný za rozpad ich vzťahu, odpovedal záporne. „Za koniec vzťahu vždy môžu obaja. Netvrdím, že som ideálny človek. Nie som anjel, ani Monika nie je. Ale som veľmi rád, že mám s ňou dcéru a že ju mám naozaj práve s ňou. Osud to proste zariadil tak, že teraz nie sme spolu,“ prehovoril pre portál.

Podľa jeho slov mu nezáleží na tom, čo si o ňom myslia ľudia, prvoradá je pre neho dcérka a jej zdravie. Svojej bývalej priateľky sa zastane vždy, keď to bude potrebné, predsa len pre neho znamenala veľa a stále aj bude. Na matku svojej dcéry zabudnúť nemôže a ani nechce.

Monika sa v týchto dňoch zo sociálnych sietí odmlčala a nepridáva žiadne príspevky. Celú situáciu musí vyriešiť po svojom, akceptovať ju a zmieriť sa s ňou.

Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News