instagram.com/justinbieber

Kanadský spevák Justin Bieber počas Vianoc oznámil, že v roku 2020 plánuje návrat na hudobnú scénu. Jeho fanúšikovia sa môžu už 3. januára tešiť na nový singel s názvom Yummy, ktorý bude prvým singlom z jeho pripravovaného piateho albumu.

Dvadsaťpäťročný rodák z Londonu v kanadskom Ontáriu tiež ohlásil veľké turné v Spojených štátoch a Kanade, na ktoré vyrazí od mája do septembra. Objaví sa aj v dokumentárnom seriáli.

Ako ľudia sme nedokonalí… Moja minulosť, chyby, všetko, čím som prešiel… Verím, že som presne tam, kde mám byť,“ hovorí vo videu s tým, že nový album bude podľa neho iný ako predchádzajúce, práve preto, kde sa momentálne nachádza vo svojom živote.

Bieber na jar oznámil hudobnú prestávku v reakcii na otázky fanúšikov o jeho novej tvorbe. Medzitým však už spolupracoval na piesni I Don’t Care Eda Sheerana a remixe Bad Guy od Billie Eilish.

View this post on Instagram

#BIEBER2020 super-trailer on youtube now

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Justin Drew Bieber, ktorý je okrem hudby známy aj početnými problémami so zákonmi, vydal v roku 2009 EP nahrávku My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) a Purpose (2015). Na konte má tiež kompilácie My Worlds: The Collection (2010) a Journals (2013). Počas kariéry stihol získať napríklad jednu Grammy, dve BRIT Awards, 19 Billboard Music Awards, 15 American Music Awards či 23 Teen Choice Awards.

 

Zdroj: bbc.com, SITA

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News