Že len ženy často menia svoje účesy a predovšetkým farbu vlasov? Tak to asi dobre nepoznáš speváka Joa Jonasa, ktorý nemá problém svoje krátke vlasy zafarbiť akoukoľvek farbou.

Tesne po narodení svojej dcérky si nechaj vlasy zafarbiť na blond. Ktovie, možno sa chcel podobať svojej manželke Sophie Turner 🙂 Keďže sme boli naučené na jeho tmavé vlasy, bol to trochu šok, no zvykli sme si.

Teraz Joe znovu prekvapil a svoje vlasy si nechal zafarbiť na ružovo. Možno ti to príde čudné, no ukrýva sa za tým pekné posolstvo. Október je mesiacom boja proti rakovine prsníka a aspoň takýmto malým gestom chcel dať najavo, že všetky ženy s takýmto problémom podporuje.

View this post on Instagram

#ivoted

A post shared by J O E J O N A S (@joejonas) on

Keď pridal svoju fotku do stories na Instagrame, pridal k nej aj ružovú stužku, ktorá je presne neodmysliteľným symbolom. Všetky ženy by mali dbať na prevenciu a pravidelné prehliadky u doktora. Takže, kedy naposledy si bola ty u svojho ženského doktora? Ak si ani nepamätáš, mala by si to hneď napraviť a potom to opakovať pravidelne každý rok.

zdroj: instagram.com/joejonas

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.