jlo
instagram.com/jlo

45-ročný bývalý americký bejzbalový hráč Alex Rodriguez má na svojom konte randenie s viacerými ženami. Vedela si o tom, že predtým, než sa dal dokopy s Jennifer Lopez, chodil napríklad aj s Cameron Diaz? Portál Life & Style zverejnil jeho ľúbostnú minulosť.

Láska JLo a Alexa Rodrigueza je naozaj veľká. Dvojica spolu randí už od roku 2017. V marci 2019 Alex pokľakol a požiadal Jen o ruku. V priebehu minulého roka mali v pláne sa vziať, no pandémia koronavírusu im prekazila plány.

Vyzerá to tak, že Alex mal rád randenie s populárnymi herečkami. Prvou bola Bethenny Frankel, známa z televíznych relácií ako Skutočné paničky z New Yorku či Bethenny Ever After. Údajne však išlo len o dve rande.

V roku 2009 Alex randil sedem mesiacov aj s herečkou Kate Hudson, ktorú určite poznáš z viacerých romantických komédií. Alexa sprevádzala aj na viacerých bejzbalových zápasoch. Hneď po nej si Alex začal s Cameron Diaz, s ktorou tvoril pár približne rok. Podľa jeho slov bola Cameron najlepšou osobou, akú kedy vo svojom živote stretol.

Alex randil v rokoch 2011 až 2015 aj s americkou modelkou Torrie Wilson. Po nej sa už dal dokopy s Jlo. Alexovou prvou ženou bola Cynthia Scurtis, ktorá nebola v šoubiznise nijak populárna. S ňou má aj dve dcéry, Natashu a Ellu. 

Jen má tiež dve deti z predchádzajúceho manželstva s Marcom Anthonym, takže spolu tvoria jednu veľkú šťastnú rodinu.

Zdroj: lifeandstylemag.com

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News